'Queen Of Meth' vanaf vrijdag op discovery+

Ver voor 'Breaking Bad' en de komst van de Mexicaanse kartels werd er al op grote schaal methamfetamine geproduceerd op Amerikaanse bodem door een vrouw die miljoenen verdiende vanuit haar trailer in Iowa.
Deze Lori Arnold is de zus van acteur Tom Arnold en was daarmee de schoonzus van niemand minder dan Roseanne Barr. In 1984 begon Lori Arnold vanuit het niets met haar business omdat ze geld nodig had en groeide zo uit tot een van de grotere spelers waarmee ze op haar hoogtepunt 1,2 miljoen dollar per maand verdiende. Tot ze tegen de lamp liep. Nu, ruim 30 jaar later, kijkt ze met ons terug op die duistere periode waarin ze haar eigen leven en dat van vele anderen verwoestte. Wat bracht haar op dat criminele pad en waarom deed ze wat ze deed? Voor het eerst vertelt ze haar hele verhaal in de driedelige serie 'Queen of Meth'.
Lori Arnold is nu een rustige medewerker van een fabriek en niets doet vermoeden dat we te maken hebben met een van de grootste drugsdealers uit de jaren tachtig. Met haar gaan we terug naar het plaatsje Ottumwa waar het destijds allemaal begon in een trailer aan de rivier waar ze woonde met haar zoontje. Ze vertelt hoe haar chaotische kinderjaren en wilde pubertijd een voedingsbodem waren voor haar criminele pad, zeker toen ze ook haar toenmalige man Floyd Stockdall ontmoette die connecties had met een groot meth-lab in Californië.
Het was de start van een snelgroeiende business en daarmee de brede verspreiding van het sterk verslavende methamfetamine in de Midwest van Amerika. Toen ze in 1990 inmiddels een groot imperium had opgebouwd en eigenaresse was van meerdere cafés, huizen en racepaarden, werd ze gearresteerd. Ze kreeg 12 jaar cel en werd in 1999 vrijgelaten wegens goed gedrag. Dat goede gedrag duurde niet lang, want al snel viel ze terug in de business door samen te werken met Mexicaanse drugsbazen. Twee jaar later liep ze opnieuw tegen de lamp en verdween de 'Queen of Meth' opnieuw achter de tralies.
Inmiddels is ze al lange tijd op vrije voeten en leeft ze een eerlijk bestaan. Ze heeft de banden met haar familie weer weten te herstellen en in de serie zien we hoe ze onder meer contact heeft met haar broer Tom Arnold en ook met haar zoon Josh. Hoe kijkt ze terug op de tijd dat ze vervreemd raakte van familie en vrienden? En heeft ze haar criminele verleden nu echt voorgoed achter zich gelaten?
De discovery+ Original driedelige documentaire 'Queen of Meth' is vanaf vrijdag 7 mei te zien op discovery+.
https://www.discoverybenelux.nl/
Meer artikels over Discovery Networks Benelux
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































