Primeur voor 'De Nieuws BV': tegelijk op radio en tv en online

Met ingang van maandag 6 juli wordt het BNNVARA-programma 'De Nieuws BV' - als eerste landelijke actualiteitenprogramma in Nederland - gelijktijdig uitgezonden op radio én televisie én online.
Hiermee heeft BNNVARA een primeur en wordt het programma toegankelijk voor een nog groter publiek. 'De Nieuws BV' wordt iedere werkdag van 12.00 tot 13.30 uur tegelijkertijd uitgezonden op de radio op NPO Radio 1, op de televisie op NPO 2 en online op nporadio1.nl/live.
Volgens presentatoren Renze Klamer en Patrick Lodiers is 'De Nieuws BV' hét perfecte programma voor deze innovatieve stap. Renze: 'De luisteraar hoort nog steeds het vertrouwde radioprogramma. En de tv-kijker krijgt er nu een extra actualiteitenprogramma bij, tijdens lunchtijd op NPO 2. We gaan de dynamiek en intimiteit van de radio combineren met de kracht en impact van het beeld.' Patrick: 'Die kruisbestuiving van radio en tv is een bijzonder project. Is het visuele radio, of radio met visie? Ik denk dat het beide is, waarbij 1 en 1 zeker 3 gaat zijn. En waar ik ook blij om ben: als mensen mij vragen, wat doe je liever, radio of tv? Dan kan ik nu zeggen: 'De Nieuws BV'!'
'De Nieuws BV' biedt elke werkdag een niet te missen dosis nieuws, achtergronden en vertier. Het programma bevat columns van 'Druktemakers' als Pieter Derks, Ellen Deckwitz en Marcel van Roosmalen. De politieke watchers Peter Kee en Francisco van Jole analyseren wekelijks het Haagse nieuws en elke maand wordt de beste speech gekozen. In de dagelijkse rubriek 'Troostradio' biedt 'De Nieuws BV' opvrolijk-items in coronatijd, met cabaret, maar ook leuke stukjes tv en radio uit de oude doos. En in de wekelijkse rubriek 'Nooit meer hetzelfde' vertellen acteurs en actrices – zoals advocaten en oorlogsverslaggevers dat eerder in het programma deden - over een gebeurtenis die hun leven veranderde.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.
'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.



































