Nieuwe reeks '#Ophef' met nieuwe presentator

vrijdag 3 mei 2024
Foto: © NTR 2024

De online 'Nieuwsuur'-serie '#Ophef' (NOS/NTR) komt vanaf vrijdag met nieuwe afleveringen op NPO Start. Dan is ook voor het eerst de nieuwe presentator te zien: Roel van Niekerk neemt het stokje over van Rudy Bouma, die NOS-correspondent in de VS is geworden.

Aflevering 1
Met de Europese verkiezingen in aantocht, is de vraag niet of maar in welke mate AI een rol gaat spelen bij de campagnes. Deepfakes en nepnieuws, we krijgen er zeker mee te maken. '#Ophef' over de vraag of de grote techbedrijven wel klaar zijn voor de combinatie van AI en verkiezingen.


Aflevering 2
Wie of wat bepaalt wat jij te zien krijgt op social media? En waarom? '#Ophef' onderzoekt hoe social media ingrijpen in onze tijdlijn, en dan vooral bij controversiële onderwerpen zoals de oorlog tussen Israël en Hamas. '#Ophef' over de black boxes van algoritmes op Instagram en TikTok.

Deze twee afleveringen van '#Ophef' zijn vanaf vrijdag 3 mei op NPO Start te ien. Later volgen meer afleveringen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:45
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:35
    NYPD Blue
    01:40
    Geen uitzending
  • 01:00
    Border Security: Australia's Front Line
  • 00:50
    Anoniem
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:55
    Suits
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:05
    Binnenstebuiten
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:35
    Zeg Eens Euh
    01:35
    De Tafel van Gert
  • 00:50
    Superman & Lois
    01:50
    How to Get Away With Murder
  • 00:20
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Most Outrageous Crimes
  • 00:35
    MasterChef UK
    01:55
    A Place in the Sun
  • 01:10
    Cold Case
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:20
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:00
    Roger
    01:32
    Mijn tuin
  • 01:05
    Meat Timon
    01:35
    Lekker Messy
  • 00:30
    Truelove
    01:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 00:40
    Burn Notice
    02:25
    Below Deck Sailing Yacht
  • 01:05
    EenVandaag
    01:35
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:10
    A Beautiful Mess
    06:01
    Timmy tijd