Nieuwe dagelijkse dramaserie 'Flo' bij NET5

dinsdag 18 november 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Een nieuw gezicht, een nieuw geluid: 'Flo' is de splinternieuwe dagelijkse dramaserie met Joke Emmers in de hoofdrol, naast Frederik Brom en Yannick Jozefzoon. Een hartverwarmende serie over zelfliefde, familie en het lef om te zijn wie je echt bent.

In 'Flo' volgen we de charmante maar onzekere Flo, een vrouw die altijd het gevoel heeft gehad dat ze niet helemaal past in de wereld om haar heen. Ze werkt in het wellness- en fitnessimperium van haar moeder, waar een slanke lijn heilig is. Zelf voldoet ze echter niet aan dat klassieke schoonheidsbeeld. Wanneer haar verloofde haar plots verlaat én ze onverwacht een geheime nachtclub erft, staat haar leven volledig op zijn kop.


Wat begint als een vlucht uit haar oude bestaan, groeit uit tot een bevrijdende ontdekkingstocht vol vriendschap, vrijheid en zelfvertrouwen. Omringd door kleurrijke buitenbeentjes leert Flo zichzelf graag zien, ontdekt ze haar kracht en probeert ze los te breken van het toxische familiebedrijf waarin ze is opgegroeid. Maar kan ze ook echt ontsnappen aan de verwachtingen van haar moeder en vindt ze uiteindelijk de liefde die ze verdient?

Frederik Brom en Yannick Jozefzoon
De hoofdrol van 'Flo' wordt vertolkt door Joke Emmers, een van Vlaanderens meest veelzijdige actrices. Naast haar zien we Frederik Brom ('Danni Lowinski', 'Familie Kruys', 'Swanenburg'). Ook Yannick Jozefzoon ('Meiden van de Herengracht', 'Smeris') maakt zijn opwachting.

Met actuele thema’s is Flo een serie die herkenning oproept én raakt. De reeks combineert humor, emotie en een flinke dosis energie: een moderne vertelling over het vinden van je plek in een wereld vol verwachtingen.

'Flo' is vanaf maandag 5 januari 2026 elke werkdag om 19.30 uur te zien bij NET5. 'Flo' wordt geproduceerd door De Mensen en is tot stand gekomen in samenwerking met VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Sporza: Basketbal
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:05
    The mind game
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 16:20
    America's Funniest Home Videos
  • 15:45
    Achter gesloten deuren
    16:45
    My Kitchen Rules
  • 14:35
    Scent of a Woman
    17:15
    9-1-1
  • 16:25
    Cheers
    16:55
    Stargate SG-1
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:40
    Wat nu weer?
  • 15:45
    Oogappels
    16:55
    Huizenjagers
  • 16:10
    This Is Us
    17:05
    Manifest
  • 15:35
    Leverage: Redemption
    16:35
    Two and a Half Men
  • 15:45
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 16:00
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 16:32
    Mijn tuin
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:05
    Urban Barbecue
    16:35
    Roger van Damme: Desserts
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:10
    Death in Paradise
  • 16:30
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    16:57
    Socutera
  • 16:25
    Goed Verhaal
    16:56
    Politieke Partijen
  • 16:25
    Jungle Book
    16:35
    Agent Binky