Nieuw seizoen van 'Zapp Detective: Summer Vibes Italië'

In het nieuwe seizoen van 'Zapp Detective: Summer Vibes Italië' gaan zes bekende jeugdsterren onder leiding van Daan Boom ('Streetlab', 'the Dean', 'FOMO-show') naar Italië.
Daan heeft daar een prachtige kasteelruïne gekocht en wil dat samen met de jeugdsterren, bestaande uit acteurs Lisanne Dijkstra, Harvey Elgood ('Flexe Gasten'), YouTubers Sam Kierkels, Marije Zuurveld en presentatrice Raïsha Zeegelaar (Kinderen voor Kinderen, Je zal het maar hebben junior) ombouwen tot een duurzaam en ecologische vakantiebestemming. Maar ook in dit seizoen worden de jeugdsterren op de proef gesteld.
La dolce vita en georganiseerde misdaad
In deze interactieve, maar bovenal spannende en komische serie gaan de jeugdsterren vol goede moed aan het werk, maar al snel merken ze dat er van alles misgaat: de olijfbomen branden af, de riolering raakt verstopt, vergunningen raken kwijt. Kortom: iemand is de groep aan het dwarsbomen. Lisanne vermoedt dat het de georganiseerde misdaad is, maar Daan wil hier niks van weten. Hij is verliefd en geniet met volle teugen van La dolce vita.
Zapp Detective online
Wanneer Sam wordt ontvoerd, schakelt Lisanne de hulp van de kijker in om mee te speuren naar de dader. Waarom worden ze gedwarsboomd? En wie zit hierachter?
Zapp Detective gaat een nieuw seizoen in met “Summer Vibes Italië” en is een achtdelige online-first serie van de KRO-NCRV voor NPO Zapp. De serie zal vanaf 9 augustus worden uitgezonden op het YouTube kanaal van Zapp en vanaf zaterdag 10 augustus op NPO Zapp. De livestream is op 26 september om 17.00 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Familie' gaat de zomer in met nagelbijtende cliffhanger, uniek eerbetoon aan de Bomma en nieuwe webreeks
- Gouden Televizier Oeuvre-Ring voor Joop van den Ende
- NET5 lanceert nieuw reality-experiment: 'Wil je met me bouwen?'
- Kijkcijfers: woensdag 24 juni 2026
- Carrie ten Napel brengt 'Ode aan onze Veteranen'
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































