Nieuw opvoedprogramma bij de EO 'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis?'

In het nieuwe EO-programma 'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis?' kijken twee opvoeders met verschillende opvoedstijlen een dag mee in het reilen en zeilen bij elkaar thuis. Hoe worden dagelijkse uitdagingen vanuit een verschillende opvoedstijl aangepakt en waarom?
Via NPO Start is ‘Opgevoed staat netjes’ te zien, een serie waarin ontwikkelingspsycholoog Steven Pont fragmenten uit 'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis?' bespreekt, toelicht en opvoedtips geeft.
In elke aflevering van 'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis?' staan twee gezinnen met verschillende opvoedstijlen centraal. Ze komen allebei een dag bij elkaar over de vloer om met elkaar mee te kijken en zonder oordeel van elkaar te leren. Na twee dagen samen, praten ze met elkaar door over hun ervaringen en geven feedback, kritiek, complimenten en tips. Een panel uit alle windstreken en lagen van de samenleving kijkt elke dag mee en geeft vanuit huis commentaar op de beelden van de gezinnen.
Steven Pont
Met elkaar praten over opvoeden is belangrijk, zegt Steven Pont: 'Opvoeden is toch een beetje een proces van achttien jaar lang intelligent vooruitstruikelen en daarin kun je best iets van elkaar opsteken.' Met dit programma wil de EO het échte gesprek over opvoeden stimuleren en inspireren om elkaars opvoeding niet te veroordelen, maar met elkaar in gesprek te gaan over de opvoedissues die elke opvoeder tegenkomt.
Meekijken vanaf de bank
Dagelijks kijkt een panel van vaste kijkers mee met de beelden vanuit de gezinnen. Vanaf de bank geven zij commentaar op wat zij zien gebeuren en delen hun ongezouten mening. Ondanks dat er altijd wel een mening is over hoe het er bij de ander thuis aan toegaat, is er bovenal veel herkenning en sympathie vanuit het panel. Deelnemers aan het panel zijn onder andere de bekende families Pos en Geerts.
'Opgevoed Staat Netjes'
In de online serie 'Opgevoed Staat Netjes' komen de meest spraakmakende en herkenbare fragmenten uit zowel de afleveringen als het bonusmateriaal van 'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis?' aan bod. Steven Pont licht aan de hand van een thema onderliggende patronen, verhoudingen, spanning of leermomenten uit. Wat ziet hij gebeuren bij de ouders onderling? Of in het gedrag tussen moeder en kind? En wat zegt dat over ons mensen? Waar zijn we bang voor, welke uitdagingen gaan we niet uit de weg en waarom? En waarom is evenwicht in een relatie belangrijk voor een veilige opvoedomgeving?
'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis?' wordt vanaf maandag 8 augustus om 19.05 uur uitgezonden bij de EO op NPO 1. De aanvullende ondemandserie 'Opgevoed Staat Netjes' is te zien via NPO Start.
'Hoe Gaat Dat Bij Jullie Thuis' en 'Opgevoed Staat Netjes' worden in opdracht van de EO geproduceerd door ITV Studios Netherlands.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- Duizenden kilometers, één eindstreep: deze koppels gaan de strijd aan in 'Race Across The World'?
- Kijkcijfers: dinsdag 25 augustus 2026
- De Belgen uit 'Jade en de Belgen' maken kennis met hun kersverse host: 'Who the f*ck is Jade Mintjens?'
- Zalmsperma, slakkenslijm en grote dromen in de eerste aflevering van 'Knokke Tof'
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































