Nieuw dagelijks kookprogramma van Miljuschka Witzenhausen bij RTL 4

zondag 14 juni 2020

Miljuschka Witzenhausen deelt haar favoriete recepten met de kijker in 'Miljuschka kookt'. Dit zijn diners en toetjes die foolproof zijn en ontzorgen. Van pastasauzen met verborgen groente - zodat het gevecht met de kids van tafel is - tot cheesecakes en taarten die kunnen dienen als dessert en ontbijt.

Allemaal vanuit haar eigen keuken en rechtstreeks van het boerenland. Uiteraard laat ze ook zien hoe je deze recepten kunt maken. De kijker wordt thuis aan de hand meegenomen door Miljuschka om zo het beste resultaat te krijgen. ‘Miljuschka kookt’ is vanaf aanstaande maandag elke werkdag om 17.30 uur te zien bij RTL 4.

Elke aflevering kookt Miljuschka twee gerechten: van de lekkerste hoofdgerechten tot desserts om je lippen bij af te likken. Vanuit haar eigen keuken geeft zij tips & tricks, en laat ze zien hoe je biologische producten het best kunt gebruiken. Miljuschka informeert en inspireert de kijker met gezond eten en laat zien dat iedereen kan koken.

 Miljuschka zegt hier over: "Mijn missie in het leven is om meer mensen te laten koken. Ik ben dan ook blij dat ik de komende weken mensen kan laten ervaren dat je met de juiste stappen ook thuis écht heerlijk resultaat kan boeken. Ik heb er heel veel zin in!"

 ‘Miljuschka kookt’ is vanaf maandag 15 juni elke werkdag om 17.30 uur te zien bij RTL 4. Het programma wordt de werkdag erna herhaald om 10.00 uur op RTL 4.



Persbericht RTL Nederland
http://www.RTL4.nl
Meer artikels over RTL 4
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:20
    Chateau Planckaert
    06:00
    Mr. Magoo
  • 17:40
    Your Face is Ours
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 18:30
    Hallo Kroket
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:15
    De kotmadam
    02:40
    Geen uitzending
  • 18:30
    De Planckaerts
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 18:15
    The Goldbergs
    09:05
    Geen uitzending
  • 17:50
    Top 20 Funniest
    07:00
    Willy
  • 18:30
    ER
    09:35
    Geen uitzending
  • 18:15
    Bompa
    06:00
    Joe
  • 17:40
    Het Blok
    02:10
    Geen uitzending
  • 18:05
    Fire Country
    02:20
    Geen uitzending
  • 18:10
    3rd Rock From the Sun
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:30
    Sort Your Life Out
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:35
    Killer at the Crime Scene
    02:40
    FBI: International
  • 14:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:35
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 18:20
    Meesterlijke Klassiekers
    02:05
    Culinair Thailand
  • 18:10
    Death in Paradise
    03:00
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    03:15
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS WK Avond
    02:10
    NOS Journaal
  • 18:30
    EenVandaag
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 18:20
    Waku Waku
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal