Nick Schilder & Typhoon strijden met Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie in 'The Headliner'

woensdag 5 juni 2024
Foto: RTL 4 - © Nikki van Toorn 2024

Een prijs waar elk beginnend artiest alleen maar van kan dromen, dát wordt de inzet bij 'The Headliner'. In de nieuwe talentenjacht gaan twee coachteams de strijd met elkaar aan: Nick Schilder & Typhoon en Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie.

Samen met andere professionals uit de muziekindustrie gaan zij de kijker helpen bij het kiezen van dé nieuwe livesensatie van Nederland. Want net als tijdens een optreden voor een volle zaal bepaalt uiteindelijk je publiek het succes van morgen. ‘The Headliner’ is vanaf 2025 te zien bij RTL 4.


Anders dan andere talentenjachten, focust ‘The Headliner’ zich niet enkel op de beste stem. Het draait om het totale entertainmentpakket: de kracht om het publiek mee te slepen en een zaal plat te spelen. De deelnemers nemen plaats in één van de twee coachteams, geleid door de coachduo’s Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie en Nick Schilder & Typhoon, en strijden uiteindelijk om een felbegeerde plaats in de finale.

De winnaar ontvangt een prijs ‘money can’t buy’: optredens op verschillende festivals, een clubtour door heel Nederland en een spot bij ‘De Vrienden van Amstel LIVE 2026’. Deze kans biedt een vliegende start voor een veelbelovende carrière in de entertainmentindustrie.

Een uniek element van ‘The Headliner’ is het bewegende podium. Tijdens de optredens krijgen deelnemers direct feedback van het publiek: het podium stijgt bij genoeg stemmen, maar zakt bij onvoldoende stemmen. Dit visuele element voegt een extra dimensie toe aan het programma, omdat deelnemers op deze manier voortdurend de aandacht van het publiek vast moeten houden.

Team Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie
'Een grote hoeveelheid likes of één hitje klinkt fijn, maar een goede liveshow gaat jaren mee. Ben jij gemaakt voor het podium en doe je alles voor het hardste applaus? Geef je dan op voor ons team!'

Team Nick Schilder & Typhoon
'Ben je bereid alles te geven? Heb je liefde voor muziek én heb je doorzettingsvermogen? En wil je gecoacht worden door twee mensen met jarenlange podiumervaring? Meld je dan aan voor ons team!'

In het werkveld ontstaan
Het concept voor ‘The Headliner’ is ontstaan tijdens ‘De Vrienden van Amstel LIVE 2023’, waar Nick Schilder, Typhoon, Kraantje Pappie, Jacqueline Govaert en concertorganisator Machiel Hofman aan het brainstormen waren over een concept voor het laden van nieuw talent. Hun idee hebben zij verder doorontwikkeld met Talpa Studios. Het resultaat: een programma dat de kloof tussen talentenjachten en het livecircuit wil overbruggen. De deelnemers doorlopen verschillende fases waarin ze niet alleen de coaches, maar ook het publiek, kaartkopers, boekers en zaaleigenaren moeten overtuigen van hun talent.


‘The Headliner’ wil niet alleen nieuwe talenten ontdekken, maar ook de schijnwerpers richten op het belang van liveoptredens. Een zoektocht naar artiesten die de magie van het podium begrijpen en het publiek kunnen betoveren. Of je nu een zanger, band, rapper of DJ bent, als jij de zaal voor je weet te winnen, zijn de programmamakers op zoek naar jou!

Aanmelden kan vanaf nu via: www.rtl.nl/theheadliner.

'The Headliner' wordt geproduceerd door Talpa Studios en is vanaf 2025 te zien bij RTL 4. 


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL

volledig dossier

TVvisie ExtraOnze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Undercover' (foto: Eén - © VRT 2018)

Na een eerste succesje van Bob en Kim krijgt het undercoverteam inzage in de telefooncommunicatie van Ferry's bende. Kim krijgt Danielle zover om een dubbeldate te organiseren om de mannen te verzoenen, terwijl Ferry er alles aan doet om Bobs ware aard te achterhalen. Wanneer Jurgen in de problemen komt, ontstaat er chaos in het kamp van Ferry. Bob en Kim proberen hiervan te profiteren.

'Undercover', om 22.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
 • 00:05
  Journaallus
  06:00
  radio2 op VRT 1: Sta op met Radio2
 • 01:15
  Nachtlus
  07:30
  Ketnet Junior
 • 21:00
  Geen uitzending
  06:00
  Tik Tak
 • 02:05
  Geen uitzending
  06:05
  Kabouter Plop
 • 02:20
  Geen uitzending
  07:15
  Blind Getrouwd UK
 • 01:15
  Geen uitzending
  10:00
  Wordt aangekondigd
 • 01:20
  Geen uitzending
  10:00
  Wordt aangekondigd
 • 02:45
  Dawson's Creek
 • 01:45
  Geen uitzending
  06:00
  Joe
 • 01:05
  Geen uitzending
  06:00
  TEAM OCHTEND
 • 03:05
  Geen uitzending
  02:05
  Neighbours: A New Chapter
 • 03:10
  Geen uitzending
  07:30
  MacGyver
 • 02:40
  Geen uitzending
  02:10
  Sex and the City
 • 01:30
  Geen uitzending
  07:10
  Deadly Kin
 • 00:35
  Herhalingslus
  20:00
  Z-Nieuws
 • 03:12
  Diy on wheels
  05:55
  Sixties To Six
 • 03:00
  De Gezonde Goesting
  02:10
  Snel, Makkelijk & Lekker
 • 01:30
  Formule 1
  02:00
  Wordt aangekondigd
 • 02:25
  Peaky Blinders
  02:15
  Scott & Bailey
 • 02:45
  Transplant
  02:25
  Flip This House
 • 03:05
  NOS Journaal
  05:55
  Nederland in Beweging
 • 00:55
  Geen uitzending
  07:00
  NOS Journaal met gebarentaal
 • 03:14
  Tekst-TV
  02:30
  NOS Jeugdjournaal met gebarentaal