Netflix onthult cast voor 'Knokke Off' 3 – Daan Schuurmans speelt mee

donderdag 22 mei 2025
Foto: Knokke Off © Netflix 2025

Daan Schuurmans (Anton Vermeer) en Nola Elvis Kemper (Juliette Vermeer) maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van 'Knokke Off'. Als nieuwkomers uit een steenrijke familie die in Knokke neerstrijkt, zorgen ze meteen voor opschudding binnen de bestaande relaties.

De opnames voor het derde seizoen zijn inmiddels in volle gang. Naast de nieuwe gezichten maakt ook Luk Wyns dit seizoen deel uit van de cast en zien we een aantal vertrouwde namen terug, waaronder Pommelien Thijs, Willem De Schryver, Eliyha Altena, Anna Drijver, Kes Bakker en Ayana Doucouré.

Daan Schuurmans over zijn rol in Knokke Off seizoen 3 “Na het zien van de eerste twee seizoenen van Knokke Off was ik meteen fan. Spannend en bijzonder om nu zelf deel uit te maken van deze intrigerende wereld aan de Vlaamse kust. Daarnaast verheug ik me om opnieuw met Anna Drijver te spelen, onder de regie van de talentvolle Anthony Schatteman.”

Daan Schuurmans (1972) brak als Nederlandse acteur door met de film Costa! en de televisie serie  Westenwind. Inmiddels is hij bekend van onder andere Vliegende Hollanders en Mocro Maffia en uitgegroeid tot een van Nederlands grootste acteurs, met uiteenlopende hoofdrollen in zowel film als toneel. Nola Elvis (2004) maakte op haar twaalfde haar doorbraak als hoofdrolspeelster in de film 100% Coco en speelde later in de series Kees & Co en Oogappels. Op haar zestiende vertolkte ze de hoofdrol in Pantser, dat het Gouden Kalf voor Beste Korte Film won.

Over Knokke Off seizoen 3
In het derde seizoen wordt de druk op Alex (Willem De Schryver) groter, nu het vastgoedimperium van de familie Vandael begint te wankelen. Louise (Pommelien Thijs) en Daan (Eliyha Altena) raken verstrikt in hun zoektocht naar eerlijkheid, terwijl de geheimen die ze met zich meedragen de verhoudingen op scherp zetten. Zullen ze zichzelf terugvinden en trouw blijven aan hun eigen waarden, of worden ze overschaduwd door het web van leugens en intriges dat hen steeds verder insluit?

Het derde seizoen van Knokke Off wordt geproduceerd door Anthony van Biervliet, met Anthony Schatteman als regisseur en het script geschreven door Luk Wyns. Knokke Off is een productie van Dingie voor Netflix en VRT in samenwerking met Dutch FilmWorks, met steun van de Stad Knokke-Heist en de Tax Shelter-maatregel van de Federale Overheid.

Naar verwachting verschijnt het derde seizoen van de serie in 2026 op Netflix.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.

'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 23:00
    Kings From Queens: The RUN DMC Story
    23:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:20
    Telefacts Zomer
    23:15
    Chicago Fire
  • 22:15
    Crime Scene Cleaners
    23:10
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 22:50
    The Hunting Party
    23:45
    Grosse Pointe Garden Society
  • 22:30
    Miami Magma
    00:05
    Most Daring
  • 22:55
    ER
    00:25
    Suits
  • 22:20
    Airwolf
    23:20
    Nonkel Jef
  • 22:50
    Lang Leve de Liefde
    23:20
    Stukken van mensen
  • 22:45
    Friends
    23:15
    Modern Family
  • 22:20
    Leverage: Redemption
    23:15
    Blue Bloods
  • 22:50
    Komen Eten
    23:40
    Hello Goodbye NL
  • 22:55
    CSI: Crime Scene Investigation
    23:45
    The Rookie
  • 23:06
    CEO van mijn leven
    23:16
    Car Upd8te
  • 23:04
    Het perfecte terras
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Loïc: Zot van Koken
    23:15
    Hidden Gems
  • 23:05
    The Chelsea Detective
    00:50
    Miss Scarlet and the Duke
  • 22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:10
    NOS WK Avond
  • 22:45
    Gewoon lastig of neurodivers
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 23:00
    Dertigers
    23:24
    KvWeetjes