Netflix brengt Creel House tot leven in geheime 'Stranger Things 4 Experience'

Netflix brengt ter ere van de release van 'Stranger Things 4 Volume 2' het Creel House tot leven. De deuren van het welbekende vervloekte huis worden geopend in een immersive experience dat plaatsvindt op 28 en 29 juni op een mysterieuze plek in het midden van Nederland.
De 'Creel House Experience' is slechts voor een beperkt aantal fans weggelegd, zij moeten een 11-cijferige code kraken om kans te maken op toegang tot het huis.
In de 'Creel House Experience' kunnen bezoekers door verschillende angstaanjagende kamers van het Creel House lopen, waar ze de geschiedenis van het huis onderzoeken. Het vervloekte huis speelt een belangrijke rol in het vierde deel van de reeks: de hoofdrolspelers van 'Stranger Things' bezoeken de bouwval in hun zoektocht naar antwoorden. Één ding is zeker, de Upside Down is hier net zo aanwezig als in de rest van Hawkins.
Wereldwijd succes
Netflix opende eerder al verschillende populaire experiences in onder andere Londen en New York, maar nu is het ook de beurt aan Nederland. Er is alleen één groot verschil; de Nederlandse ervaring is maar voor een beperkt aantal mensen te bezoeken. Alleen de allergrootste fans ontvangen een ticket om naar binnen te gaan.
Om kans te maken op een ticket kunnen fans vanaf woensdag 22 juni om 10.00 uur tot vrijdag 24 juni 23.59 uur hun kennis testen met vragen over de serie. Wanneer alle vragen goed zijn beantwoord, wordt er een elf-cijferige code gedeeld om de deelname te bevestigen. Maar let op: je moet niet bang zijn voor spinnen als je de ‘Creel House Experience’ wilt bezoeken. Meer informatie over deelname is te vinden op de social kanalen van Netflix of op www.creelhouse.nl.
Over 'Stranger Things 4'
Het is zes maanden geleden sinds The Battle of Starcourt terreur en verwoesting naar Hawkins bracht. De vriendengroep worstelt met de nasleep van deze gebeurtenis en wordt voor het eerst van elkaar gescheiden. Daarnaast maken de uitdagingen die de middelbare school met zich meebrengt het er niet makkelijker op. Juist in deze lastige periode krijgt de groep te maken met een nieuwe en angstaanjagende bovennatuurlijke dreiging, met een gruwelijk mysterie tot gevolg. Het mysterie oplossen is hun enige kans om eindelijk een einde te maken aan de verschrikkingen van de Upside Down.
'Stranger Things 4 Volume 1' is sinds de lancering op 27 mei massaal bekeken. Wereldwijd keken abonnees in de afgelopen maand bij elkaar opgeteld 781 miljoen uur van de reeks en dat is een record. De serie is daarmee de best bekeken Engelstalige serie op Netflix ooit.
Het vervolg van de reeks, 'Stranger Things 4 Volume 2', is vanaf vrijdag 1 juli wereldwijd te zien op Netflix.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Dit staat in juli op het menu van National Geographic
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































