'Million Dollar Listing LA' seizoen 14 te streamen op Hayu

Critics' Choice Real TV Award winnaar 'Million Dollar Listing Los Angeles' keert terug voor seizoen 14 en is vanaf 9 december te streamen op Hayu. Dit seizoen geeft een nog intiemer inkijkje in het leven en de carrières van vastgoed krachtpatsers Josh Altman, Josh Flagg en Tracy Tutor.
Met Flagg’s recente overstap naar Douglas Elliman, werkt dit dynamische trio voor het eerst onder hetzelfde makelaarsdak, wat leidt tot ongekende niveaus van onderlinge strijd. Na een twee jaar durende explosieve groei van de huizenmarkt stijgt de rente en moeten de makelaars zich aanpassen aan de veranderende markt terwijl ze toch de beste deals voor hun klanten sluiten. Of ze nu eenco-listing doen of samenwerken voor een mega-prijsverkoop in Vegas, dit trio weet hoe ze plezier moeten maken terwijl ze het tegen elkaar opnemen voor de meest bizarre en indrukwekkende panden.
Komend seizoen:
Josh Altman blijft worstelen met het zoeken naar een balans tussen werk en privél terwijl hij zijn reeds indrukwekkende regio uitbreidt naar Orange County, Californië. Met zijn vrouw Heather Altman als partner en co-CEO van de Altman Brothers heeft het stel nog nooit zo nauw samengewerkt. Maar dat betekent niet dat ze altijd op één lijn zitten op kantoor of thuis, want Josh ontvangt in het geheim een ongevraagd bod op hun huis in Beverly Hills.
Na vijf jaar huwelijk probeert Josh Flagg met advies van zijn collega-makelaars hulp te bieden bij een omstreden echtscheiding. Wanneer het ex-echtpaar weigert een gemeenschappelijk eigendom op te geven, worden ze gedwongen samen een lijst op te stellen en elkaar voor het eerst onder ogen te komen. Met de toenemende spanningen van zijn vorige relatie is Josh klaar om een nieuwe bladzijde om te slaan en een nieuwe en veel jongere man te versieren, ondanks de bedenkingen van Josh Altman en Tracy.
Tracy Tutor voedt haar gezin op in het nieuwe huis dat Josh Flagg haar vorig seizoen hielp bemachtigen. Terwijl haar bedrijf blijft groeien, vestigt Tracy een groot record in Organge County en helpt ze een vriend bij de aankoop van een huis ontworpen door Diane Keaton. Ze begint ook haar dochter Juliette te begeleiden, die in moeders voetsporen wil treden. Terwijl Tracy nauw blijft samenwerken met de andere makelaars, belandt ze in een gespannen onderhandeling met Flagg die hun vriendschap op de proef stelt.
'Million Dollar Listing Los Angeles' wordt geproduceerd door World of Wonder met Fenton Bailey, Randy Barbato, Samantha Hartzband en Esther Frank als uitvoerende producenten.
Stream het gloednieuwe seizoen van 'Million Dollar Listing Los Angeles' vanaf 9 december op Hayu, met mooie huizen en sappige drama op dezelfde dag als de VS.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- Duizenden kilometers, één eindstreep: deze koppels gaan de strijd aan in 'Race Across The World'?
- Kijkcijfers: dinsdag 25 augustus 2026
- De Belgen uit 'Jade en de Belgen' maken kennis met hun kersverse host: 'Who the f*ck is Jade Mintjens?'
- Zalmsperma, slakkenslijm en grote dromen in de eerste aflevering van 'Knokke Tof'
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.
'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.



































