Marco Schuitemaker en Billy Dans in 'De Top 4000 Muziekquiz'

De gezelligste muziekquiz in kerstsfeer is terug! In alweer het vijfde seizoen van 'De Top 4000 Muziekquiz' ontvangt host Johnny de Mol duo's van bekende Nederlanders.
Per aflevering nemen twee duo’s het tegen elkaar op, en reken maar dat ze fanatiek zijn. Dit seizoen zijn Frans Duijts en Marco Schuitmaker, Gijs Staverman en Glennis Grace, Lex Gaarthuis en Thomas Berge, Billy Dans en Kiran Badloe, Winston en Renate Gerschtanowitz, Michael Boogerd en Roxane Knetemann, Max Froger en Mark Baanders en Bobbi Eden en Bibi Breijman te gast. Iedereen is gehuld in hun mooiste foute kersttruien.
De quiz staat volledig in het teken van de 'Top 4000', die tot en met 24 december te beluisteren is op Radio 10. 'De Top 4000 Muziekquiz' wordt gepresenteerd door Johnny de Mol en is van 7 tot en met 28 december elke zaterdag om 21.30 uur te zien op SBS6.
De duo’s beantwoorden allerlei muziekvragen en voeren opdrachten uit die te maken hebben met hits uit de 'Top 4000'. Welke hit speelt het draaiorgel? Hoe gaat de tekst van dat ene liedje ook alweer verder? En welke bekende artiest, die we met AI bejaard hebben gemaakt, staat op deze afbeelding? 'De Top 4000 Muziekquiz' is een bordspel, waarbij Johnny de Mol de muziekkennis van zijn gasten en die van de kijkers flink op de proef stelt. Het bordspel bestaat uit genummerde vakjes van 1 t/m 40. Het doel van het spel is simpel: het duo dat met zijn pion als eerste de finish bereikt, wint. Ze verdienen stapjes op het bord door goed te zingen, goed te luisteren en goed te kijken. Na elk spel kunnen de duo’s bonuspunten verdienen door intro’s van liedjes te raden.
Johnny de Mol is niet alleen quizmaster, hij is ook het strenge maar rechtvaardige jurylid. Naarmate het spel vordert, zien we wie er bloedfanatiek is, wie er goed of slecht tegen zijn verlies kan… én welk duo dankzij zijn muziekkennis het snelst door de 'Top 4000' raast en als eerste bij de finish aankomt.
'De Top 4000 Muziekquiz' is ontwikkeld en wordt geproduceerd door Talpa Studios.
'De Top 4000 Muziekquiz' (4 afleveringen), vanaf 7 december om 21.30 uur op SBS6.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 17, 18 en 19 april 2026
- VRT Checkweken voeren strijd op tegen desinformatie
- Kijk het nieuwe seizoen van 'Anything But Gray' op HGTV
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Día de muertos met Julius Persoone in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Driedelige special volgt siamese tweeling Sheneeva en Chenelva op weg naar zelfstandigheid
- VRT Canvas brengt documentaire 'Dennis Tyfus - Eindelijk op canvas'
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carričre lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?
'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.



































