Maandagavond Autoavond op Spike!

Schakel elke maandag in op de autoavond van Spike. Voor alle autoliefhebbers is maandagavond DE avond bij ViacomCBS zender Spike. Hier moet je zijn voor de vetste autoshows met de start van het 30e seizoen van 'Top Gear' en het nieuwe programma 'Spike x World of Cars'. Vanaf 3 mei elke maandagavond Autoavond op Spike.
Van YouTube hit naar televisie: het nieuwe programma 'Spike x World of Cars' met Jay-Jay Boske & DJ La Fuente. Na het grote succes op YouTube, brengt DAY1, het grootste mannenplatform van Nederland een totaal eigen en nieuwe autoshow naar ViacomCBS zender Spike!
In 'Spike x World of Cars' van DAY1 productions laten Jay-Jay Boske en DJ La Fuente a.k.a. Job Smeltzer, jullie de vetste en dikste wagens zien. De dikste auto- momenten van twee populaire programma’s van 'DAY1: Daily Driver' & 'De Auto Van', worden gecombineerd in diverse afleveringen.Zo geven we je aangevuld met een goede dosis humor, een unieke kijk in de autowereld door twee auto-bezeten-vrienden! Bekende auto-liefhebbers en vrienden van DAY1 die voorbijkomen zijn onder anderen rapper Snelle, voormalig Formule 1-coureur Robert Doornbos en Youtuber Qucee.
Jay-Jay Boske: '5 jaar geleden ben ik begonnen met het YouTube kanaal DAY1. Het is natuurlijk supervet om te zien dat al mijn harde werk en passie niet ongezien blijft. Door DAY1 naar televisie te brengen willen we nog meer uit het programma halen en meer mensen bereiken en inspireren. Maar ook heel veel dikke auto's aan de kijker laten zien.'
DJ La Fuente a.k.a. Job Smeltzer: 'Ik steek het niet onder banken of autostoelen dat ik als echte auto-fanaat, -liefhebber, -bezitter, altijd al droomde van het bezit en de ervaringen die we nu hebben! Mega tof om dit met jullie allemaal op deze heerlijke manier te kunnen en mogen delen.'
Kijk 'Spike x World of Cars' vanaf 31 mei elke maandag om 21.00 uur tijdens autoavond op Spike.
Nieuw seizoen 'Top Gear 'gaat van start met bekende gezichten en nieuwe auto’s
In het 30e seizoen van 'Top Gear' keren de presentatoren Paddy McGuinness, Freddie Flintoff, Chris Harris en natuurlijk; The Stig terug met vette stunts, gruwelijke auto’s en realistische testritten. Dit jaar volledig volgens de COVID-19 richtlijnen zonder live publiek en op een andere locatie, maar dat mag de pret niet drukken. In dit seizoen zie je onder andere de Lamborghini Sián FKP 37; de krachtigste Lamborghini ooit gemaakt. Ook nemen Paddy, Freddie en Chris je mee op hun 007-avontuur waar zij de bekende James Bond auto’s testen en vergelijken en is er een race tussen de Extreme E-rally Spark ODYSSEY 21 en een man met een jetpack.
'Top Gear' seizoen 30 is vanaf 3 mei elke maandag om 21.00 uur te zien tijdens de autoavond op Spike.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































