Leonie ter Braak dompelt zich onder in de wereld van het Erasmus MC

maandag 9 november 2020

In het nieuwe SBS6-programma 'Uit Het Leven Gegrepen: Erasmus MC' dompelt presentatrice Leonie ter Braak zich een paar maanden lang onder in de wereld van het Erasmus MC.

Op wie wacht die meneer met zijn mobiele infuus? Waarom kijken mensen daar zo opgelucht? En waarom loopt die mevrouw met een eenhoorn ballon? Leonie spreekt deze mensen aan in de centrale hal en ontdekt de mooie en ontroerende verhalen.


Het Erasmus MC is een wereld met ruim 15.000 medewerkers, waar jaarlijks meer dan een half miljoen patiënten langskomen en waar allerlei verhalen achter schuil gaan. Leonie ontmoet verschillende mensen waaronder een man die een ernstige longziekte heeft en op de eerste plek staat van een longtransplantatielijst. Ook leert ze een 2-jarige jongen kennen die als een van de jongste kinderen in Nederland een harttransplantatie heeft ondergaan. Daarnaast neemt Leonie een kijkje op diverse afdelingen en mag ze bij verschillende behandelingen aanwezig zijn. Naast de zware en emotionele verhalen spreekt ze de bezoekers en medewerkers ook over luchtige en grappige onderwerpen. En hoe moeilijk de situaties zijn, iedereen probeert kracht te vinden en positief te blijven in deze omstandigheden.

'Uit Het Leven Gegrepen: Erasmus MC' wordt geproduceerd door Me Media. Een groot deel van de verhalen is vóór de Coronacrisis opgenomen. Vervolgens zijn de richtlijnen van het Ministerie van Volksgezondheid en het RIVM gevolgd en opnames aangepast op basis van het actuele Protocol Audiovisuele Sector.

'Uit Het Leven Gegrepen: Erasmus MC', wekelijks vanaf dinsdag 10 november om 21.30 uur en op KIJK.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    02:05
    Het weer (laat)
  • 09:00
    Zomerbeelden
    10:00
    Radio 2 Kick-start
  • 09:15
    Uki
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:10
    Open keuken met Sandra Bekkari
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:45
    What We Do in the Shadows
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Geen uitzending
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:25
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Airwolf
  • 09:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 08:50
    Leverage: Redemption
    02:45
    Geen uitzending
  • 08:50
    Het Weekmenu
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Snapped
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:06
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Vlaamse Klassiekers
    02:25
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 09:05
    Midsomer Murders
    04:10
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 09:00
    Scrubs
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 09:15
    Wordt aangekondigd
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:15
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 09:15
    Brandweerman Sam
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal