'Knoop'-variant 'Knoop & de Leeuw' bij de NTR

donderdag 1 december 2022

Na het 'Knoop Gala' en 'Knoop in je zakdoek' zet de NTR de traditie voort en komt de omroep dit jaar met een nieuwe 'Knoop'-variant.

Presentator Paul de Leeuw gaat in een dagelijkse talkshow op NPO 1 in gesprek met spraakmakende gasten, met én zonder een verstandelijke beperking. Met een goede dosis humor en enthousiasme blikken Paul en zijn tafelgasten terug op de grote momenten van het afgelopen jaar.


Niet alleen voor, maar ook achter de schermen bestaat het team deels uit mensen met een beperking, van redacteuren tot opnameleider, van visagist tot publieksopwarmer. Het belooft een wervelende, feestelijke week te worden vol verrassingen. Met mooie gesprekken, bijzondere duo-optredens, er wordt stilgestaan bij dé kersttrends van het moment en de huisband Wimpie & de Domino's zorgt voor de muzikale noot.

Paul verheugt zich op de opnames: 'Een langgekoesterde wens gaat in vervulling met deze speciale show voor iedereen, door iedereen, met of zonder handicap.'

'Knoop & de Leeuw' is coproductie van de NTR en MediaLane.

'Knoop & de Leeuw', dagelijks van 19 tot en met 23 december om 19.05 uur bij de NTR op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    De jaren 90 voor tieners
    21:55
    De repair shop
  • 21:35
    Rise of the Billionaires
    22:35
    Here
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:20
    Met Vier in Bed
    22:10
    Telefacts Zomer
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 20:35
    The Misfits
    22:20
    America's Toughest Jails
  • 20:50
    De Bunker
    22:55
    ER
  • 21:10
    Raf en Ronny
    21:45
    Tegen de Sterren Op
  • 21:15
    Knokke Tof
    22:15
    Zeg Eens Euh
  • 20:35
    Gunpowder Milkshake
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:45
    Komen Eten
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:17
    CEO van mijn leven
    21:46
    Z-Nieuws
  • 21:32
    Simple diy
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:05
    Wordt aangekondigd
    22:25
    De Dagschotel
  • 21:00
    Marie Antoinette
    22:00
    Unforgotten
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    Nine Perfect Strangers
  • 21:30
    AVROTROS Triviant
    22:15
    Goedenavond Nederland
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess