Kijkcijfers: Recordstart voor 'B&B Vol Liefde'

Het nieuwe seizoen van 'B&B Vol Liefde', vol romantiek, avontuur en onvergetelijke ervaringen, is afgelopen week met een recordaantal kijkers gestart. De eerste aflevering, die sinds vorige week maandag te zien is, heeft tijdens de eerste week de harten weten te veroveren van meer dan twee miljoen kijkers.
Deze eerste week stond weer bomvol spraakmakende ontmoetingen, waarbij acht B&B eigenaren de liefde hopen te vinden. Alles kwam voorbij in de verschillende B&B's; van singles zonder rijbewijs, tot singles met hun eigen koffiezetapparaat. Maar what Els gaan we nog zien...?
'B&B Vol Liefde' is nog acht weken elke maandag tot en met donderdag om 20.30 uur te zien bij RTL 4 en een week vooruit te streamen bij Videoland.
De eerste aflevering van 'B&B Vol Liefde' is afgelopen maandag gestart met een recordaantal kijkers. 2.105.000 kijkers wisten deze eerste aflevering te vinden, wat zorgt voor een zenderaandeel van 51,5% in de doelgroep 25-54 jaar. Hoewel tweederde van de kijkers de eerste aflevering op maandag al heeft gezien, heeft nog eens eenderde de aflevering op een later moment (terug)gekeken. Nooit eerder had 'B&B Vol Liefde' zo'n vliegende start. Zo startte seizoen 1 met 937.000 kijkers, seizoen 2 met 990.000 kijkers en seizoen 3 met 1.419.000 kijkers. Dit seizoen zien we een verdubbeling in kijkers in vergelijking met de eerste twee seizoenen.
Maar niet alleen lineair wist 'B&B Vol Liefde' de kijker te bereiken. Ook bij Videoland, waar de afleveringen een week vooruit te kijken zijn, kwam de kijker massaal op dit liefdes spektakel af. Zo is de eerste aflevering bij Videoland de meest gestreamde aflevering van 'B&B Vol Liefde' ooit in de eerste week! In vergelijking met seizoen 3 is het aantal streams met 64% gestegen.
Peter van der Vorst, Content Directeur RTL: ''B&B Vol Liefde' is nu al enkele jaren een vaste waarde in de zomer, maar van zo’n geweldige start hadden we natuurlijk alleen maar durven dromen. Deze score laat ook zien hoe belangrijk uitgesteld kijken inmiddels is geworden. En dan tellen we nog niet eens de vele honderdduizenden mensen mee die via Videoland vooruit hebben gekeken. Ook degenen die kijken via smartphone en tablet zijn nog niet meegenomen in deze cijfers. Mensen vinden onze content waar en wanneer ze dat zelf willen waardoor het bereik van onze titels alleen maar groter wordt. En dat geldt dus al helemaal voor B&B Vol Liefde. Een enorm compliment voor onze Creative Unit die deze titel bedacht en ontwikkeld heeft, samen met de makers bij Blue Circle. En laten we vooral de deelnemers niet vergeten die hun hart (en B&B) ook dit seizoen weer opengesteld hebben.'
'B&B Vol Liefde' is ontwikkeld door de Creative Unit binnen RTL en wordt geproduceerd door Blue Circle. 'B&B Vol Liefde' is van maandag t/m donderdag te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Daarnaast gaat 'B&B Vol Liefde' als format ook de landsgrenzen over. Zo hebben België, Frankrijk en Polen het format inmiddels aangekocht en is er ook vanuit andere landen veel interesse voor het programma.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Familie' gaat de zomer in met nagelbijtende cliffhanger, uniek eerbetoon aan de Bomma en nieuwe webreeks
- Gouden Televizier Oeuvre-Ring voor Joop van den Ende
- NET5 lanceert nieuw reality-experiment: 'Wil je met me bouwen?'
- Kijkcijfers: woensdag 24 juni 2026
- Carrie ten Napel brengt 'Ode aan onze Veteranen'
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































