'Je Zal Het Maar Hebben' viert 25ste seizoen

woensdag 28 januari 2026

'Je Zal Het Maar Hebben' is al jaren een begrip op televisie. Met dit jubileumseizoen tikt het programma seizoen 25 aan en dat is niet voor niets. Het biedt een platform waarin jongeren openhartig vertellen over hun leven met een ziekte, beperking of aandoening.

Geen opgepoetste verhalen, maar een persoonlijke inkijk, gevuld met eerlijkheid, zelfspot en humor. Presentatrice Emma Wortelboer duikt er weer vol in: nieuwsgierig, scherp en niet bang voor de ongemakkelijke vragen. In dit jubileumseizoen ontmoet Emma 14 hoofdpersonen die, hoe verschillend hun ziektes of aandoeningen ook zijn, één ding gemeen hebben: ze halen alles uit het leven en jagen hun dromen na. 


Emma Wortelboer: 'Na vijfentwintig seizoenen krijg ik vaak de vraag of we inmiddels niet alles al gehad hebben. Maar ‘Je Zal Het Maar Hebben’ is geen bingokaart van ‘beperkingen’. Het zijn verhalen van jonge mensen vol veerkracht, lef en levenslust, en die raken nooit op. Dat bewijzen we ook dit jubileumseizoen weer. Ik kan je beloven: we pakken flink uit. Er wordt gekotst, in broeken geplast en van alles gelikt. En als dát geen JZHMH-waardig feestje is, dan weet ik het ook niet.'

Emma ontmoet Sheneeva & Chenelva (24), de enige Siamese tweeling van Nederland en de Belgische Lotte (21) die ondanks het syndroom van Gilles de la Tourette haar debuut maakt op het poëziepodium. Jermain (30) laat zien hoe hij na een zwaar ongeluk heeft leren leven met een geamputeerd been en een heupprothese. Schaakfanaat Mark (34) vertelt over leven met BCIE, een zeldzame en erfelijke huidaandoening. Ook volgt Emma Dee-Jay (22), een stand-up comedian met Cerebrale Parese die zijn podiumvrees overwint en Eliána (21) die dagelijks leeft met incontinentie en vaginisme. 

Daarnaast ontmoet Emma Kim (19) die door een meningokokkeninfectie een geamputeerd onderbeen, littekens en een verminkte hand heeft en spreekt ze Bob (32), die door spastische quadriplegie altijd op zijn knieën loopt. Hij ervaart obstakels niet als beperkingen, maar als uitdagingen. Angèle (37) laat aan Emma zien hoe het is om niet te kunnen eten of drinken zonder te braken. Ook ontmoet Emma Xuan (18), een pianotalent met vijf vingers. Hannah (25) en Dorenda (24) delen hun verhaal als twee zussen die allebei lijden aan Sialidose type 1, een uiterst zeldzame en progressieve erfelijke ziekte. Tot slot stoken Emma en Tom (22) samen het vuur op. Tom vertelt hoe hij zes jaar geleden ernstig verbrandde en wat dat betekende voor zijn lichaam én zijn leven.

Het 25e seizoen van 'Je Zal Het Maar Hebben' is vanaf 10 februari om 21.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Sporza: Brabantse Pijl
    17:40
    Clips
  • 09:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:05
    Sam & Julia
    15:15
    Sarah danst
  • 15:10
    The Good Doctor
    16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 14:45
    Urk!
    15:40
    Een Eigen Huis
  • 15:00
    The Goldbergs
    15:25
    A Knight's Tale
  • 14:50
    Police Interceptors
    16:30
    Cheers
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 15:05
    Geen uitzending
    15:40
    Joe
  • 14:20
    Bake Off Vlaanderen
    15:25
    De Tafel van Gert
  • 14:40
    Watson
    16:20
    This Is Us
  • 13:10
    Sherlock Holmes: A Game of Shadows
    15:20
    Doom Patrol
  • 14:50
    Sportfood
    15:15
    Paris in Love
  • 14:50
    Snapped
    15:35
    Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:57
    Mijn tuin
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:50
    Vlaamse Klassiekers
    15:35
    Open Vuur
  • 15:00
    Murdoch Mysteries
    16:00
    Hudson & Rex
  • 14:50
    Rivals
    16:00
    Prison Break
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:00
    Jongstof
    15:30
    VPRO Tegenlicht
  • 15:10
    Zo is Joey!
    15:20
    Masha en de Beer