'Je Zal Het Maar Hebben' komt met een nieuwe presentator en junior versie

Na Patrick Lodiers, Ruben Nicolaï, Valerio Zeno, Tim Hofman en Jurre Geluk, gaat Emma Wortelboer 'Je Zal Het Maar Hebben' presenteren.
Geheel in de traditie van het programma, dat om een aantal seizoenen wisselt van presentator.
Hoe is het om als zeventienjarige in een lichaam te zitten dat 136 jaar oud is en mensen je aankijken alsof je van een andere planeet bent? Te leven met meer dan twintig persoonlijkheden die met elkaar discussiëren in je hoofd? Of te lachen zonder dat je gezichtsuitdrukking verandert? Het is een greep van de ziektes en aandoeningen die voorbijkomen in het 23e seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’. De een is ermee geboren, de ander kwam het later in het leven tegen. Maar hoe uiteenlopend de ziektes of aandoeningen ook zijn, de mensen die Emma volgt hebben met elkaar gemeen dat ze alles uit het leven halen en hun dromen najagen.
Emma: 'Het uitpluizen van de obstakels en complexiteiten die deze mensen ervaren bij voor ons simpele alledaagse handelingen bleek een geweldige ontdekkingstocht. Binnen al deze beperkingen ligt zo veel creativiteit en fantasie. Hun krachtige kijk op het leven vind ik best jaloersmakend.'
Speciale achtste aflevering
Dit 23e seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’ eindigt met een speciale laatste aflevering. Emma gaat met Kris mee op reis. Kris heeft het Ehler Danlos Syndroom en is daardoor afhankelijk van een rolstoel. Dit weerhoudt haar er echter niet van de wereld te zien. In haar eentje reist ze al anderhalf jaar door Europa met de trein. Emma gaat met haar mee op avontuur.
'Je Zal Het Maar Hebben Junior'
Naast het reguliere seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’ verschijnt er voor het eerst ook een junior variant op NPO Zapp. In ‘Je Zal Het Maar Hebben Junior’ ontmoet presentator Raïsha Zeegelaar zestien kinderen met een bijzondere aandoening of ziekte. Onder andere Mads (11) die zonder ogen is geboren, Amelie (13) die vlinderziekte heeft waardoor haar huid als crêpepapier is en Alice (8) die door alopecia nu al helemaal kaal is. Hoe gaan ze om met hun ziekte of aandoening? Wat doen ze als ze gekke blikken op het schoolplein krijgen? En hoe zorgen ze ervoor dat hun aandoening of ziekte het leven niet volledig beheerst?
Raïsha: 'Het was een eer om het eerste seizoen ooit van ‘Je Zal Het Maar Hebben Junior’ te mogen maken. Ik heb allemaal strijders ontmoet die zich niet laten tegenhouden door hun ziekte of aandoening én ook niet door de vooroordelen die ze hierover krijgen van de wereld. Ik vind dat meer dan stoer. Ik kan niet wachten tot heel Nederland kennismaakt met deze toppers.'
'Je Zal Het Maar Hebben' en 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zijn coproducties van BNNVARA en SimpelZodiak.
Het nieuwe seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’ is vanaf woensdag 31 januari wekelijks om 21.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
'Je Zal Het Maar Hebben Junior' is vanaf zondag 11 februari wekelijks om 19.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO Zapp.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- TV-zenders maken specifiek AI‑gebruik zichtbaar in uitzendingen
- Kijkcijfers: maandag 20 april 2026
- 'Secrets of the Bees' met ontdekkingsreiziger Bertie Gregory op National Geographic
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Persoonlijke verhalen over spierziekten en veelbelovend onderzoek in 'Tijd voor MAX'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































