'Je Zal Het Maar Hebben Junior' terug met nieuw seizoen

In 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' ontmoet presentator Raïsha Zeegelaar zeventien kinderen die leven met een aandoening, ziekte of persoonlijke uitdaging en zich daar niet door laten beperken.
Zo danst Raïsha mee met Meike (10), die door een bijzondere vergroeiing haar mond maar een klein stukje kan openen, ze ademt via een canule en droomt van een carrière als danseres. Ook gaat Raïsha het voetbalveld op met Bart (8), die haar met zijn twee beenprotheses moeiteloos voorbij voetbalt, slaat ze een balletje met rolstoeltennisser Jernilius (12) en krijgt ze van Feline (14) een spoedcursus skiën. Door mee te doen, vragen te stellen en zelf te ervaren, ontdekt Raïsha samen met hen wat er wél kan.
Raïsha Zeegelaar: 'Veel kinderen kunnen zich totaal niet voorstellen hoe het is om met een beperking te leven. Zo krijg ik vaak de vraag: ‘Vind je het niet zielig voor deze kinderen?’ Juist daarom is JZHMH Junior zo belangrijk om te maken. Door elkaar te blijven ontmoeten en beter te leren kennen, ontstaat er begrip. Dat is precies wat we dit seizoen weer laten zien. Met een flinke dosis humor, plezier en liefde spreek ik zeventien toppers om te laten zien dat wat soms als beperking wordt gezien, ook een superkracht kan zijn.'
Aflevering 1
Raïsha staat voor dag en dauw op om samen met Gwyneth (14) te zwemmen. Gwyneth doet aan wedstrijdzwemmen en traint daardoor bijna elke ochtend vóór schooltijd in het zwembad. Door mesomele dysplasie zijn haar armen en benen anders gegroeid, maar in het water voelt Gwyneth zich vrij en sterk. Daarna ontmoet Raïsha Guus (9). Hij heeft autisme en volgt geen regulier onderwijs. Thuis leeft hij volgens een eigen ritme. Raïsha schuift aan bij zijn vaste lievelingsmaaltijd, die hij maar liefst zes keer per week eet.
Naast deze toppers, maakt Raïsha ook kennis met Tessa (15), Fedde (14), Xin (12), Tijn (9), Esila (15), Seth (12), Jans (9), Turan (11), Amerins (13) Nio (12) en Evy (9). Steeds staat één vraag centraal: hoe ziet meedoen eruit als je lichaam anders werkt?
'Je Zal Het Maar Hebben Junior', zondag 22 februari om 19.20 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens in het nieuwe seizoen van 'Axel Terug Naar Amerika'
- Kijkcijfers: 21, 22 en 23 augustus 2026
- Bockie gaat voor de derde keer naar het vijfde middelbaar
- AVROTROS neemt niet deel aan Eurovisie Songfestival 2027
- Ward Lemmelijn wordt nieuwe presentator van 'Love Island'
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit staat in september op de planning bij National Geographic
- Proximus presenteert: 'Best of Pukkelpop 2026'
- Radio 10 start nieuw digitaal station voor liefhebbers van Soul & Jazz
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit havenervaringscentrum Portlantis op de Maasvlakte
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 3FM schrapt nachtelijke presentatie en zet extra in op nieuw radiotalent
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield
Kijktip van de dag

Mathias is in alle staten wanneer de kleine Victor wordt ontvoerd. Ook voor Cédric is de schok enorm. Mathias neemt het heft in eigen handen en vraagt Véronique om te zwijgen tegen Marlies. Het komt tot een heftige confrontatie en een ijzingwekkende race tegen de klok.
'Familie', om 20.05 uur op VTM.



































