Jasper Demollin jaagt zijn droom na in KRO-NCRV's 'Jasper Zoekt Band'

donderdag 22 juni 2023

In 'Jasper Zoekt Band' volgen we Jasper Demollin – bekend van o.a. 'De FOMO-Show' en 'Streetlab' – op zijn missie: deze zomer met een eigen band optreden op een groot festival.

Dit is een flinke uitdaging aangezien Jasper nog niet eens een band heeft. Vanaf 23 juni brengt KRO-NCRV de online serie 'Jasper Zoekt Band' en komen we erachter of hij zijn doel behaalt.


Op zoek naar een band
In de 5-delige online serie zien we hoe Jasper met behulp van zijn vrienden Daan Boom en Tobias Camman op zoek gaat naar muzikanten voor zijn band. Ook probeert hij alvast een optreden te regelen om programmeurs ervan te kunnen overtuigen dat hij deze zomer op een festival als Lowlands of de Zwarte Cross hoort te staan.

Doorbraak
Jasper Demollin droomt er vanaf zijn veertiende al van om met een band door Nederland te touren. Hij leerde zichzelf gitaar spelen en trad al met verschillende bands op. De afgelopen jaren bracht hij enkele singles uit als soloartiest, zoals ‘Amsterdamse meisjes’ en ‘Ga niet weg’. Jasper Demollin brak door met het programma 'Streetlab', waarin hij samen met o.a. Daan Boom en Stijn van Vliet sociale experimenten uitvoerde. In 2015 werd dit programma genomineerd voor de Gouden Televizier-Ring.

'Jasper Zoekt Band', vanaf vrijdag 23 juni iedere vrijdag vanaf 16.00 uur bij KRO-NCRV op het YouTube kanaal van NPO 3.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Clips
    14:45
    Kinderen van Dewindt
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:30
    Kaatje en de emoties
    14:35
    Charlie
  • 14:10
    Florentina
    15:00
    Familie
  • 13:40
    My Kitchen Rules
    15:05
    Onderweg naar liefde
  • 14:15
    The Greatest Showman
    16:15
    9-1-1
  • 13:45
    Stargate SG-1
    15:45
    Xena: Warrior Princess
  • 09:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 14:20
    Komen Eten
    15:05
    Oogappels
  • 14:30
    The Rookie
    16:10
    Castle
  • 14:10
    Most Outrageous Crimes
    15:00
    Heavy Rescue: 401
  • 14:25
    Tot op het Bot: Het Varken
    14:50
    Pasta & Risotto
  • 14:10
    Accident, Suicide, or Murder
    14:55
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:18
    Zo doe je het!
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:10
    Becoming Meewis
    14:50
    Lekker Messy
  • 14:10
    Emma
    15:15
    Murdoch Mysteries
  • 14:20
    NCIS
    15:10
    Burn Notice
  • 14:30
    NOS Journaal
    15:30
    Op Safari
  • 14:15
    Kunststof
    15:15
    Nu te Zien!
  • 14:20
    SamSam
    14:35
    Zo is Joey!