Hoge opbrengst nationale inzamelingsactie 'MAX voor Limburg'

donderdag 19 augustus 2021

Sinds de speciale uitzendingen van 'MAX voor Limburg', die gisteren werden uitgezonden, is de opbrengst van de nationale inzamelingsactie opgelopen tot € 2.140.670,-. En dit bedrag groeit nog steeds.

Het doel van het initiatief is om mensen te helpen die door de watersnood in Limburg materieel en sociaal tussen wal en schip dreigen te geraken. 


Gisteren, woensdag 18 augustus, werd de nationale inzamelingsactie: 'MAX voor Limburg' georganiseerd. In drie speciale uitzendingen, gepresenteerd door Dionne Stax en Jan Slagter, werd geld ingezameld voor inwoners van Limburg, die grote schade hebben ondervonden door de hevige overstromingen. Op het Theodoor Dorrenplein in Valkenburg kwamen getroffen burgers uitgebreid aan het woord en schoven burgemeesters van verschillende Limburgse gemeenten aan. Zij zetten zich volop in om de inwoners van hun gemeenten te ondersteunen. Ook bekende Limburgers mochten niet ontbreken; onder anderen André Rieu, Rowwen Hèze en Beppie Kraft kwamen langs.

Ook 'Op1', met Carrie ten Napel en Charles Groenhuijsen, kwam voor de gelegenheid vanuit Valkenburg. De talkshow stond eveneens volledig in het teken van de heftige overstromingen. Aan het einde van de uitzending maakte Jan Slagter een voorlopige eindstand bekend. Dat bedrag van € 2.034.553,- is inmiddels opgelopen tot € 2.140.670,-.

Het doel van 'MAX voor Limburg' is om geld op te halen, om daarmee zoveel mogelijk gedupeerden te kunnen helpen. De burgemeesters in Limburg zullen bepalen waar het geld naartoe gaat. Zij kennen de inwoners van hun gemeenten immers het beste en weten precies wie er recht op hebben. In samenwerking met Stichting MAX Maakt Mogelijk wordt het geld verdeeld. Over deze transacties wordt verantwoording afgelegd en elke gedoneerde euro wordt ingezet voor het eerder geformuleerde doel.

Doneren kan nog steeds via MAXMaaktMogelijk.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:45
    Undercover
    17:40
    Sporza: WK Hockey Vrouwen 2026
  • 17:00
    Dolly Parton: Here I Am
    18:30
    Sporza: WK Hockey Vrouwen 2026
  • 17:20
    Schijtluizen
    17:30
    United
  • 17:05
    Aspe
    18:15
    De Kotmadam
  • 17:20
    B&B zoekt Lief NL
    18:40
    Home and Away
  • 17:15
    9-1-1
    18:10
    How I Met Your Mother
  • 16:35
    Stargate SG-1
    17:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:15
    ER
    19:05
    24
  • 17:00
    SOS Piet
    17:35
    Chez Bompa Lawijt
  • 17:15
    Het Blok
    18:10
    Knokke Tof
  • 17:10
    Castle
    18:00
    FBI: Most Wanted
  • 17:25
    Two and a Half Men
    17:50
    The Neighborhood
  • 16:55
    MasterChef UK
    18:05
    Love It or List It
  • 16:40
    #Cybersleuths: The Idaho Murders
    18:40
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:27
    Hobbyklus
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:10
    Comfort Food
    17:30
    Lekker Messy
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 15:25
    NOS Sport: WK Roeien 2026
    17:45
    NOS Sport: WK Hockey Vrouwen 2026
  • 17:25
    Noord-Zuid-Oost-West
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:55
    Brugklas marathon
    17:45
    Machtige Mike