Gerard Dielessen nieuw lid raad van toezicht Omroep MAX

dinsdag 1 juni 2021

Omroep MAX is verheugd te kunnen melden dat de heer Gerard Dielessen per 1 juni is toegetreden tot de raad van toezicht van Omroep MAX. Zowel de voordrachtscommissie als de ledenraad zijn unaniem tot deze keuze gekomen.

Gerard Dielessen is sinds 2010 algemeen directeur van het Nederlands Olympisch Comité/de Nederlandse Sport Federatie (NOC*NSF). Hij heeft jarenlange ervaring in de publieke mediasector. Zo was hij hoofdredacteur en redacteur bij diverse nieuws- en dagbladen en van 2003-2010 algemeen directeur van de Nederlandse Omroep Stichting (NOS).


Gerard Dielessen: 'Ik kijk er naar uit mij in te mogen zetten voor deze belangrijke omroepvereniging die zijn maatschappelijke rol zo voortvarend en succesvol vormgeeft.'

Jan Slagter, directeur Omroep MAX: 'Met Gerard Dielessen halen we een zeer ervaren bestuurder binnen die niet alleen door zijn kennis en ervaring, maar ook als persoon een relevante bijdrage kan leveren.'

André Kamphuis, voorzitter raad van toezicht: 'Met zijn grote netwerk zowel in de media, de politiek als in het maatschappelijke veld is Dielessen voor MAX een waardevolle toevoeging aan de raad van toezicht. We verheugen ons op de samenwerking.'


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Reizen Waes: de bucketlist
    21:40
    Loslopend wild
  • 20:35
    Meet the Roman Emperor with Mary Beard
    21:35
    The serpent: conversation with a criminal
  • 20:25
    Sporza: Basketbal
    22:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:20
    Met Vier in Bed
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:10
    UEFA Europa League
    22:45
    Shaft
  • 20:35
    Pitch Perfect 2
    22:50
    Costa!!
  • 20:35
    Lockout
    22:25
    Foute vrienden
  • 20:50
    Incognito
    22:20
    ER
  • 20:35
    Spitsbroers
    22:30
    Cheers
  • 21:15
    Jade en de Belgen
    21:55
    Zeg Eens Euh
  • 20:35
    Doc
    22:15
    Friends
  • 20:35
    The Foreigner
    22:35
    The Ark
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Blind Gekocht NL
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:21
    Z-Energy
    21:26
    Z-Nieuws
  • 21:14
    Het appartement
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:10
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:35
    De Zomerkeuken
  • 21:00
    Emma
    22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 20:35
    Below Deck Mediterranean
    22:25
    Hudson & Rex
  • 21:20
    AVROTROS Triviant
    22:20
    Goedenavond Nederland
  • 21:15
    Pointer Checkt
    21:40
    Pointer
  • 21:15
    Tygo in de flakka
    22:00
    PowNed of View