Eus confronteert zijn gasten met de meningen van de straat in dertiende seizoen 'De Geknipte Gast'

donderdag 18 december 2025
Foto: © BNNVARA 2025

'De Geknipte Gast' keert in het nieuwe jaar terug in frisse vorm. Presentator Özcan Akyol, beter bekend als Eus, ontvangt dit seizoen elf bijzondere gasten die uitblinken in uiteenlopende vakgebieden.

Met afleveringen van dertig minuten gaat Eus nog dieper in op de verhalen achter zijn gasten. Zo trekt hij voorafgaand aan elk gesprek in de barbershop de straat op om voorbijgangers te vragen naar hun mening over de gast in kwestie. Welk beeld leeft er van hen op straat? In het uitgebreide gesprek dat volgt onderzoekt Eus met zijn gasten of dat beeld klopt en wat daarachter schuilt. Daarbij ontvouwt zich zoals gewoonlijk een eerlijk en vertrouwd gesprek over werk, privé en de uitdagingen in het leven.


Dit seizoen spreekt Eus onder meer met schrijver en columniste Annemarie Oster over hoe de complexe relaties van haar ouders leidden tot een eigen liefdesleven vol wisselende verhoudingen en onenightstands. Advocaat en strafrechtdeskundige Geert-Jan Knoops deelt zijn ervaringen in spraakmakende rechtszaken, waaronder de recente zaak tegen zanger Marco Borsato. Ook Joy Delima, Henny Huisman, Goedele Liekens, Dotan, Spinvis, Ruben Terlou en anderen brengen dit seizoen een bezoek aan de kapsalon.

Özcan Akyol: 'Het is een geweldige ontwikkeling dat we 'De Geknipte Gast' kunnen voortzetten in een vernieuwde vorm. Vanaf het begin maakte het programma groei door, zowel in lengte als inhoud. Ik word altijd verlegen als ik de mooie reacties op onze uitzending hoor of lees. We gaan er weer een bijzonder seizoen van maken.'

Aflevering 1: Joy Delima
Actrice en schrijver Joy Delima (31) neemt plaats in de kapperstoel bij Eus. Delima, bekend van de succesvolle series 'Dirty Lines' en 'Rampvlucht', is net klaar met de opnames van het tweede seizoen van 'Zussen'. Nu bereid ze zich voor op de rol van Charlotte in de record musical ‘Soldaat van Oranje’. Daarbij werkt ze aan haar tweede boek: 'Met mezelf’, over haar keuze single te blijven om zelfliefde te omarmen. Bij het doen van onderzoek naar zichzelf kwam ze tot de realisatie dat ze lange tijd worstelde met depressieve gevoelens, sociale angsten en een negatief zelfbeeld. In haar jeugd werd ze gepest, ervoer ze racisme en seksisme, en later ook seksueel geweld. In gesprek met Eus vertelt ze over haar carrière en leven.

Aflevering 2: Henny Huisman
Jarenlang was Henny Huisman (74) koning van de Nederlandse amusementstelevisie. Zijn playbackshow en soundmixshow gelden als voorlopers van vele talentenjachten en liedjesprogramma’s, waaronder ‘The Voice’. Al voor zijn tv-carrière stond hij in de spotlight als drummer van de band Lucifer. De laatste jaren was Huisman tot zijn spijt niet meer met eigen programma’s op televisie te zien. In de kappersstoel bij Eus blikt hij terug: waar kwam zijn tomeloze ambitie vandaan en waar ging dit ten koste van? In een openhartig gesprek bespreekt hij het definitieve einde van zijn tv-carrière en wat deze nieuwe fase hem brengt.

'De Geknipte Gast', vanaf 3 januari iedere zaterdag om 21.20 uur bij BNNVARA op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:26
    Het weer
    00:30
    Tender Hearts
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Chicago P.D.
    01:00
    NYPD Blue
  • 00:05
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:25
    S.W.A.T.
    01:25
    Geen uitzending
  • 23:40
    Police Interceptors: Pursuit and Capture
    00:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:05
    Suits
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:05
    SOS Piet
    00:40
    Binnenstebuiten
  • 00:25
    Zeg Eens Euh
    01:20
    De Tafel van Gert
  • 00:10
    Friends
    00:40
    Modern Family
  • 00:00
    The Paddock
    01:20
    NCIS: Los Angeles
  • 23:35
    Love It or List It
    00:45
    MasterChef UK
  • 00:05
    Cold Case
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:14
    Trends Talk
    00:49
    CEO van mijn leven
  • 00:00
    Oh What A Night
    00:36
    Tooldokter
  • 00:15
    Het Weekmenu
    01:00
    Vanavond bij ons
  • 23:50
    Harry Wild
    01:20
    Bookish
  • 23:55
    Below Deck Mediterranean
    00:45
    Burn Notice
  • 23:45
    Goedenavond Nederland
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 00:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:00
    Meiden die rijden
    00:55
    Het dubbelleven van Marijn Kuipers