Eerste hoofdrollen KRO-NCRV's 'The Passion' bekend

Soy Kroon (Jezus), Noortje Herlaar (Maria), Dennis Weening (Judas), Thomas Cammaert (Petrus) en Sabri Saad El Hamus (Pilatus) spelen de hoofdrollen in 'The Passion 2022'.
Komende periode wordt ook de invulling van de andere rollen bekend gemaakt. Dit jaar zendt KRO-NCRV het grootste muzikale paasevenement live vanuit Doetinchem op Witte Donderdag 14 april uit. In de twaalfde editie van 'The Passion' staat het thema 'Alles komt goed?!' centraal, waarbij wordt ingehaakt op herkenbare maatschappelijke onderwerpen.
Paasverhaal voor iedereen
KRO-NCRV vindt het belangrijk dat dit universele verhaal over liefde en hoop verteld blijft worden en iedereen aanspreekt – jong, oud, gelovig of niet. Het verhaal blijkt vandaag de dag nog steeds actueel. Om het paasverhaal voor iedereen toegankelijk te maken, wordt gekozen voor een gevarieerde cast en muziekhits. Daarnaast wordt ook de komende editie weer voorzien van audiodescriptie en een gebarentolk. Door de koppeling met maatschappelijke onderwerpen in de vertelling, wil de omroep kijkers uit het hele land met elkaar verbinden. Dat gebeurt dit jaar vanuit de Achterhoek.
Alles komt goed?!
De afgelopen edities stonden in het teken van onzekerheid in coronatijd, in de komende editie wil KRO-NCRV met het thema 'Alles komt goed?!' bovenal hoop en inspiratie bieden. Het traditionele paasverhaal blijft bij KRO-NCRV in ere, maar er komen in deze editie, in de vernieuwde vertelling, een aantal verrassingen. Vorig jaar werden voor het eerst Engelstalige nummers vertaald in het Nederlands. Deze toevoeging werd enthousiast ontvangen door de kijkers en leverde zelfs een nummer 1 hit op. Ook dit jaar zullen internationale hits niet ontbreken. Op deze manier biedt 'The Passion' een nóg groter arsenaal aan de mooiste popliedjes die het verhaal vertellen en binnen de context van 'The Passion een heel nieuwe lading krijgen.
Het grootste live tv-evenement vanuit gaststad Doetinchem
Dit jaar is Doetinchem de gaststad van 'The Passion' waar een spectaculair decor met live orkest, de afwisseling van locaties en de vele bekende nummers zorgen voor het grootste paasevenement. Stad en platteland komen dit jaar samen in de Achterhoek. Deze editie is nog zonder publiek, want tijdens de start van de productie waren er nog veel onzekerheden voor de productie van grote evenementen. Daarom heeft KRO-NCRV in een vroeg stadium met producent Mediawater en de gemeente Doetinchem moeten besluiten om geen publiek uit te nodigen tijdens de live-uitzending van 'The Passion'. De grote wens om een plein vol duizenden toeschouwers te ontvangen, wordt uitgesteld naar een toekomstige editie. Om mensen alsnog de mogelijkheid te geven samen te komen, wordt een online processie georganiseerd. In de 40 dagen vooraf trekt 'The Passion' het land in met 'The Passion 40daagse' en organiseert de Protestantse Kerk in Nederland events in lokale kerken. Ook gemeente Doetinchem organiseert diverse side events.
'The Passion 2022' wordt live vanuit Doetinchem uitgezonden op Witte Donderdag 14 april om 20.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd'-experten hebben zenuwen: 'Dit is er toch wel eentje waar we wat stress voor hebben'
- Tom Waes keert terug naar Oekraïne: verhalen van mensen die blijven bouwen aan hun toekomst
- Gloednieuwe levensfase voor Frans en Mariska met kinderen en eerste kleinkind
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- Duizenden kilometers, één eindstreep: deze koppels gaan de strijd aan in 'Race Across The World'?
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































