Dzifa Kunsenuh aan de slag als OnlyFans creator in 'Spuiten en Slikken' docuserie 'De Grens van OnlyFans'

Waarom zou je sexy content plaatsen op OnlyFans? Wat voor prijskaartje hang je aan jezelf? En hoeveel invloed hebben fans op de content die je plaatst? In de vierdelige online documentaireserie 'De Grens van OnlyFans' duikt Dzifa Kusenuh in het razend populaire platform. Op OnlyFans bieden zogenaamde 'creators' sexy content aan tegen betaling.
Maar fans trekken hun portemonnee niet voor hetzelfde. Ze willen steeds meer van iemand zien. En daardoor vervagen de grenzen van sommige creators. Wat vaak begint met foto's in lingerie verandert al snel in (solo) porno. Dzifa treedt de wereld van creators binnen door er zelf een te worden. Ze geeft zich letterlijk en figuurlijk bloot en belandt aan het eind van de documentaireserie voor een keuze: houdt ze haar account? Of verwijdert ze het? 'De Grens van OnlyFans' is nu te zien bij BNNVARA op het YouTube-kanaal van NPO 3.
Dzifa: 'Het werk van OnlyFans-creators heb ik enorm onderschat en mijn respect voor (online) sekswerkers is door dit programma echt gegroeid. Veel mensen denken dat het 'easy money' is, maar je betaalt er als creator ook echt een prijs voor.'
In de eerste aflevering maakt Dizfa een OnlyFans-account aan onder de naam 'Dzifantasy'. Maar een naam alleen is niet genoeg. Er moet ook een profielfoto bij. Welke pose neem je aan? En hoe kijk je in de camera? Dzifa wringt zich in allerlei bochten voor het perfecte plaatje. Ook gaat ze langs bij populaire creators: Sheena James, Roos, Karolin, Feya Fern en Amber Bassick. Dzifa vraagt ze hoe zij hun foto's maken en hoe ze hun leven als creator beleven. Maar het blijft niet bij de belevenis van de creators zelf. Want hoe gaat iemands omgeving ermee om? Verderop in de docu-serie gaat Dzifa in gesprek met haar eigen beste vriendin. Hoe kijkt zij ertegenaan dat ze een creator is geworden?
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk naar 'House Hunters Paradise' op HGTV
- Dan start 'Bureau Groningen' bij RTL 4
- Populair partygame 'Hitster' komt naar RTL 4
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- 'Blind Getrouwd'-experten hebben zenuwen: 'Dit is er toch wel eentje waar we wat stress voor hebben'
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- SLAM! haalt bekende avondshow van stal en vernieuwt programmering
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































