Drie boeren maken hun definitieve keuze in 'Boer zoekt Vrouw Europa'

In 'Boer zoekt Vrouw Europa' nadert het einde van de logeerweek. Dit betekent dat er keuzes gemaakt moeten worden. Wie pakt de koffers voor de reis naar huis en wie voor de citytrip?
De eerste definitieve keuze wordt gemaakt door Piet. Hij heeft met beide dames een goede klik, maar toch denkt hij er helemaal uit te zijn. Hoe valt zijn beslissing bij de twee dames? Veel tijd om te wennen is er niet, want kort na het keuzemoment komen de kinderen van Piet op bezoek.
Haico wil beide dames nog even apart spreken voordat hij zijn definitieve keuze gaat maken. Hij twijfelt namelijk nog steeds: 'Ze zijn beiden hartstikke leuk en ze zouden allebei ook heel goed bij mij passen. Maar ze zijn beiden ontiegelijk verschillend. Ik heb er een hele kluif aan om te kiezen.'
Claudia dacht dat ze eruit was. Maar na een nacht woelen is er toch sprake van twijfel. Ze heeft niet één maar twee mannen op het erf met wie ze een toekomst ziet. Om duidelijkheid te krijgen heeft ze aan allebei gevraagd om haar nog één keer te overtuigen voor wie ze moet kiezen.
Voordat Richard zijn definitieve keuze maakt, gaat het trio picknicken in het park. Even samen genieten en hun gedachten op nul zetten. Voor Richard worden zijn gevoelens steeds duidelijker: 'Op dit moment heb ik wel een goed idee welke kant het opgaat.' Met wie wil hij zijn liefdesavontuur voortzetten, Marijke of Robin?
In Zweden wordt er gebarbecued met de hele familie van Bernice. Johan: 'Als je hier terechtkomt, kom je wel echt in een familiebedrijf. Dan is het belangrijk dat je ook met de familie een klik hebt.' Ondanks de gezelligheid is Bernice niet ontspannen. Haar moeder neemt Bernice even apart om haar een hart onder de riem te steken.
'Boer zoekt vrouw Europa', zondag 12 november 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































