Dít is de startdatum van 'De Frogers: Groeten Uit...'

donderdag 9 oktober 2025
Foto: © HBO Max/TLC 2025

Het aftellen is begonnen! Over een kleine maand begint het nieuwe seizoen! Vanaf woensdag 5 november om 20.30 uur is 'De Frogers: Groeten Uit...' te zien bij TLC en op HBO Max!

In 'De Frogers: Groeten Uit...' volgen we de familie - net als in de twee afgelopen seizoenen van 'De Frogers: Happy Campers' - op hun leuke, chaotische en vooral enorm gezellige familietrip. Alleen blijven de afwasteiltjes, cassettetoiletten en luchtmatrassen dit keer thuis. De familie gooit het dit keer over een andere boeg en verruilt Engeland tenten, campers en caravans voor een gemütliche slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.


Op de boerderij wordt echter niet alleen maar geslapen, de familie helpt daar ook een handje mee. De geiten worden gevoerd en voor het ontbijt wordt er zelf een vers eitje uit het kippenhok gehaald. Buiten het erf is er voor de familie ook veel te ontdekken. Zo zien we onder andere hoe de familie de langste rodelbaan van Duitsland trotseert, een lesje alpenhoorn blazen krijgt, zich in traditionele klederdracht hult, echte Schwarzwälder Kirsch-taart leert bakken, koekoeksklokken bouwt en natuurlijk mag ook een goede Schnappstour niet ontbreken! Kortom ook in het aankomende seizoen 'De Frogers: Groeten Uit...' maakt de familie weer genoeg leuks mee.

'De Frogers: Groeten Uit...', vanaf woensdag 5 november om 20.30 uur te zien bij TLC en vanaf dan ook wekelijks vooruit te kijken op HBO Max.


Persbericht TLC/HBO Max
Meer artikels over TLC

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Johny Voners als Xavier in 'F.C. De Kampioenen' (foto: Eén - © VRT 2020)

Xavier krijgt enorm veel kritiek van de ploeg en van Carmen. Na een zatte avond belandt hij bij Fernand, aan wie hij zijn nood klaagt. Wanneer Xavier onthult dat de ploeg zonder hem niet kan spelen zondag, krijgt Fernand het lumineuze idee een ontvoering te ensceneren. Zo zullen de Kampioenen leren dat ze niet zonder Xavier kunnen, en zullen Fernands duiven ongestoord door voetbalgeweld kunnen vallen.

'F.C. De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Herfstbeelden
    06:00
    In bed met Olly
  • 10:00
    Herfstbeelden
    12:55
    Voetbal
  • 10:00
    Coop Troep
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:55
    Geen uitzending
    05:20
    Plop & de Peppers
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:40
    Parking Wars
  • 08:55
    Geen uitzending
    01:15
    What We Do in the Shadows
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 10:05
    Christmas on Mistletoe Lake
    01:35
    Joe
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 10:00
    Het zelfbouwhuis
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 09:45
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 09:50
    Storage Wars
    01:40
    Les Sentinelles
  • 08:55
    The Block Australia
    01:20
    Botched
  • 09:25
    Ms. Murder
    01:15
    The First 48
  • 09:33
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:06
    Maand van de duurzaamheid
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:40
    Lekker Messy - Weekmenu
    01:25
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 09:55
    Call the Midwife
    01:40
    Midsomer Murders
  • 09:25
    American Pickers
    01:35
    Nancy Drew
  • 09:30
    Kamp Van Koningsbrugge
    01:15
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 09:40
    Volle Zalen
    01:10
    Dit is de Week
  • 10:05
    Zapp Kids Top 20
    01:10
    First Dates