Dionne Stax presenteert concert ter gelegenheid van 75 jaar Keukenhof
Keukenhof is jarig! Dat wordt gevierd met een prachtig concert tussen de bloeiende tulpen. De presentatie is in handen van Dionne Stax, het Metropole Orkest verzorgt de muziek en op het podium staan Jeangu Macrooy, Emma Heesters, Trijntje Oosterhuis, Ruben Hein en Shirma Rouse.
Zij nemen de kijker mee op reis door 75 jaar internationale muziekgeschiedenis.
Dit voorjaar is Landgoed Keukenhof de magische setting voor een bijzonder jubileumconcert. Het is namelijk precies 75 jaar geleden dat de bloemententoonstelling voor publiek werd geopend. Dat wordt gevierd met een reis door 75 jaar internationale muziekgeschiedenis. Het concert staat onder leiding van het Metropole Orkest o.l.v. Sam Gale en op het podium staan Jeangu Macrooy, Emma Heesters, Trijntje Oosterhuis, Ruben Hein en Shirma Rouse. Van populaire hits tot fantastische soul, funk en disco; alles komt voorbij.
Het concert wordt geopend door het orkest met het bekende Don’t Be Cruel van Elvis Presley. Ruben Hein zingt onder meer Fly Me To The Moon en Let It Be, Jeangu Macrooy brengt o.a. Happy en Is Dit Alles? ten gehore, Trijntje Oosterhuis treedt op met nummers als Kleine Jongen en Someone Like You, Shirma Rouse vertolkt Valerie en Respect en Emma Heesters geeft haar eigen draai aan bijvoorbeeld Euphoria en I Will Always Love You.
Over Keukenhof
Bloemententoonstelling Keukenhof van 32 hectare ligt midden in de bloeiende Bollenstreek. Elk jaar wordt het park opnieuw ontworpen en planten veertig tuinmannen zeven miljoen bloembollen in het park. Daarvoor worden 1.600 soorten bolgewassen gebruikt, waarvan zo’n 800 soorten tulpen.
'MAX Muziekspecial: 75 jaar Keukenhof', donderdag 13 en vrijdag 14 juni om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Familie' gaat de zomer in met nagelbijtende cliffhanger, uniek eerbetoon aan de Bomma en nieuwe webreeks
- Gouden Televizier Oeuvre-Ring voor Joop van den Ende
- NET5 lanceert nieuw reality-experiment: 'Wil je met me bouwen?'
- Kijkcijfers: woensdag 24 juni 2026
- Carrie ten Napel brengt 'Ode aan onze Veteranen'
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.
'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.



































