Deze zomer bij PowNed op NPO Start: Hans Teeuwen met 'Nou Lekker Dan'

donderdag 27 juli 2023

Thuisblijvers hoeven zich niet te vervelen deze zomer, want PowNed brengt cabaretier Hans Teeuwen terug op het scherm! Wie zijn voorstelling 'Nou Lekker Dan' in de theaters heeft gemist of gewoon lekker onderuit wil zakken voor een goede dosis satire, kan zijn show vanaf vrijdag 4 augustus streamen op NPO Start.

Heel de maand augustus staat het platform in het teken van cabaret met shows van Nederlands beste cabaretiers.


In ‘Nou Lekker Dan’ geeft Hans Teeuwen een verontrustende blik in zijn geest. De onderwerpen die aan bod komen? 'Nat vlees, likes, liefde, medium Gonnie, kunst, cultuur, inclusiviteit, diversiteit, bistro’s en gedupeerde vrijwilligers', aldus Hans zelf. Dat voelt misschien allemaal niet goed, maar is wel grappig. 'En daar komen de mensen toch op af.' Dat is dan misschien diep en diep triest voor Hans zijn nabije omgeving, maar de betalende toeschouwer is spekkoper!

Teeuwen zou in maart 2020 met ‘Nou Lekker Dan’ voor het eerst in drie jaar weer op tournee gaan. De voorstellingen moesten pal na de eerste try-out worden geschrapt toen de coronapandemie uitbrak. In plaats van thuis met een kaasschaaf in de hoek te gaan zitten, besloot Teeuwen van de nood een deugd te maken. Hij schreef een huiskamerconference voor televisie, getiteld Smerige Spelletjes, dat werd uitgezonden door PowNed. Na afschaffing van de coronapas ging ‘Nou Lekker Dan’ opnieuw de theaters in.

Op zondag 10 september om 22.13 uur zendt omroep PowNed 'Nou Lekker Dan' tevens uit op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.

'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:30
    Hoodie: compilatie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 08:00
    Lentebeelden
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:15
    #LikeMe
    05:40
    Geen uitzending
  • 08:35
    Code van Coppens
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Police Interceptors
  • 08:10
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:25
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:20
    FBI
    02:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 07:55
    MacGyver
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:15
    Smossen Mag
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:10
    Shades of Blue
    02:10
    Geen uitzending
  • 04:38
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:34
    Zelf gedaan, goed gedaan
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    02:25
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:50
    Death in Paradise
    02:30
    Blue Lights
  • 08:05
    The Kardashians
    02:05
    Scrubs
  • 08:15
    Tussen Kunst en Kitsch
    02:00
    EenVandaag
  • 08:25
    De verwondering
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:35
    Waffel de wonderhond
    02:15
    NPO Doc: F*ck Drugs