Deze Olympische hoogtepunten mis je niet dankzij discovery+ en Eurosport

woensdag 4 augustus 2021

Je mist letterlijk niéts van de Olympische Spelen door af te stemmen op Eurosport of te streamen via discovery+. Wat doen de Nederlandse atleten in Tokio? Je kan het beleven alsof je er zelf bij was. Wij geven je graag een overzicht van wanneer je best je wekker zet!

Alle wedstrijden bekijken? Hieronder een overzicht van de Nederlandse hoogtepunten van woensdag 4 augustus op donderdag 5 augustus, die live te streamen zijn via discovery+.


16.00 - 18.00 uur
Tokyo Today (programma op Eurosport)

23.30 - 02.10 uur
Open water zwemmen 10 km heren - finale (Ferry Weertman)

00.30 - 09.00 uur
Golf individueel dames - ronde 2 (Anne van Dam)

02.00 - 08.05 uur
Atletiek zevenkamp speerwerpen dames (Nadine Broersen, Anouk Vetter & Emma Oosterwegel)

02.00 - 08.05 uur
Atletiek zevenkamp verspringen dames (Nadine Broersen, Anouk Vetter & Emma Oosterwegel)

02.00 - 08.05 uur
Atletiek 4 x 100 m estafette heren - ronde 1 (Team NL)

02.00 - 08.05 uur
Atletiek 4 x 100 m estafette dames - ronde 1 (Team NL)

03.00 - 04.25 uur
Schoonspringen 10 m toren dames - halve finale (Celine van Duijn)

06.15 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren halve finale (US vs. Australië)

07.00 - 16.00 uur
Medal Zone (schakelprogramma op Eurosport)

08.00 - 09.25 uur
Schoonspringen 10 m toren dames - finale

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Sprint 1/8 heren - finale (Jeffrey Hoogland & Harrie Lavreysen)

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Sprint 1/8 heren - herkansingen

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Sprint heren - kwartfinale

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Sprint heren - voor de 5e-8e plaats

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Keirin dames - kwartfinales (Shanne Braspennincx & Laurine van Riessen)

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Keirin dames - halve finale

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Keirin dames - finale 7-12

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Keirin dames - finale 1-6

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Omnium Scratch Race voor heren 1/4 (Jan-Willem van Schip)

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Omnium Tempo Race voor heren 2/4 (Jan-Willem van Schip)

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Omnium Eliminatierace heren 3/4 (Jan-Willem van Schip)

08.30 - 11.50 uur
Baanwielrennen Omnium Puntenrace Heren 4/4 - finale (Jan-Willem van Schip)

10.00 - 14.45 uur
Atletiek 400 m heren - finale (Liemarvin Bonevacia)

10.00 - 14.45 uur
Atletiek zevenkamp 800 m laatste element dames (Nadine Broersen, Anouk Vetter & Emma Oosterwegel)

10.00 - 14.45 uur
Atletiek zevenkamp 800 m laatste element dames (Team NL)

13.00 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren halve finale (Frankrijk vs. Slovenië)

16.00 - 18.00 uur
Tokyo Today (programma op Eurosport met vandaag te gast: Estavana Polman)

Wil je ook niets missen van de Olympische Spelen? Stream elk onvergetelijk moment op discovery+ en kijk voor achtergronden en samenvattingen op Eurosport.nl.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op één
    12:00
    Lentebeelden
  • 10:00
    Ketnet Junior
    18:30
    Sporza: Europees previewmagazine
  • 10:15
    Tok Tok
    10:25
    Presto's magische school
  • 09:55
    Geen Uitzending
    12:00
    Echte verhalen: De buurtpolitie
  • 10:00
    Hell's Kitchen
  • 01:00
    Zenderonderbreking
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen Uitzending
    13:00
    Manchester by the Sea
  • 10:20
    Brainiacs
    11:10
    SheZow
  • 06:00
    Joe
    10:30
    Zenderonderbreking
  • 09:05
    Geen uitzending
    11:05
    Komen eten
  • 10:15
    Million Dollar Listing: Los Angeles
    11:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    NRJ Get Up
    11:40
    Bull
  • 09:40
    Extreme Makeover: The Home Edition
    10:30
    New Amsterdam (2018)
  • 10:00
    Bal National
    10:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 08:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:00
    Léééf !
    13:00
    al-1-maar-hits
  • 10:09
    Omheiningen met roger 2
    10:25
    Mijn tuin
  • 10:00
    De Koepelzaal
    18:00
    Onderzoekscommissie Kinderopvang - Studio Commissie
  • 09:50
    Café Eersteklas
    10:50
    Stamnummer 1
  • 10:20
    Sister Boniface Mysteries
    11:05
    The Larkins
  • 09:50
    Zombie House Flipping
    10:45
    Below Deck
  • 10:16
    Nederland in Beweging
    10:31
    MAX Geheugentrainer
  • 10:07
    Nieuwsuur
    11:00
    NOS Journaal
  • 10:20
    Tik Tak
    10:25
    No-No