Deze duo's gaan de strijd met elkaar aan in 'Retour Masters'

zondag 20 oktober 2024
Foto: © RTL 2023

Nederlanders sturen jaarlijks maar liefst zestig miljoen online bestelde artikelen retour. De handelaren in het nieuwe, dagelijkse RTL 5 programma 'Retour Masters' proberen tijdens een spannende veiling deze spullen zo goedkoop mogelijk in te slaan, om ze vervolgens weer zo winstgevend mogelijk door te verkopen.

Wie weet de beste deals te sluiten, kan werkelijk alles op waarde schatten en is een geboren handelaar? Ontdek hoe teruggestuurde artikelen een nieuw leven krijgen en hoe fanatieke duo’s alles op alles zetten voor de winst. Collega's Patrick & Jordy, echtpaar Esther & Bob, vader en dochter Huub & Angelique, partners Kamila & Peter en broers Valentino en Walter beginnen allemaal op maandag 21 oktober aan hun avontuur in 'Retour Masters' bij RTL 5.


Patrick en Jordy hebben hun bedrijf JPJ Pallet Handel in 2024 opgericht. Het duo handelt vanuit een garage midden in een woonwijk die als opslag dient, met de belangrijke regel dat alles binnen een week de deur uit moet zijn. In de opslag staan vooral woonartikelen, sportartikelen, dieren benodigdheden, strandartikelen en tuinmeubelen.

Esther en Bob, al 16 jaar samen waarvan 8 jaar getrouwd, verkopen hun retourspullen hoofdzakelijk online en hebben een garagebox waar alle spullen opgeslagen liggen. Bob heeft een goeie babbel, kan volgens eigen zeggen álles verkopen. Hij is de hele dag bezig met handelen waardoor de opslag regelmatig uit z’n voegen barst. Gelukkig schept Esther orde in de chaos.

Huub en Angelique handelen inmiddels al 30 jaar samen en zijn begonnen met de verkoop van speelgoed op de markt, braderieën en in Beverwijk. Huub heeft daarvoor jaren een antiekzaak gehad waar zijn dochter als tiener hielp. Sinds vier jaar heeft Angelique twee kringloopwinkels. Angelique en Huub zijn echte handelaren die alles wat los en vast zit weten te verkopen.

Kamila en Peter zitten sinds 2005 samen in de handel. Kamila is 26 jaar geleden vanuit Polen naar Nederland gekomen voor Peter, trouwde met hem en ze hebben samen een dochter. Ze runnen momenteel Used Products in Hilversum. Kamila bestiert de zaak en wil Peter eigenlijk niet in de winkel hebben, omdat ze vindt dat hij niet zo’n goede in- en verkoper is. Hun handel bestaat uit louter kwaliteitsproducten.

Valentino & Walter hebben het bedrijf E-waste overgenomen van hun Bosnische vader om er een nog mooier bedrijf van te maken. Het duo weet dus niet beter dan dat handelen een deel van hun leven is. Hun motto is: 'Een goede handelaar kan alles verkopen'. In Maasbree staat hun loods vol met pallets met producten die retour zijn gestuurd. Het doel van de broers is deze producten een tweede kans en leven te geven.

'Retour Masters' geproduceerd door SimpelZodiak, een onderdeel van Banijay Benelux, is vanaf 21 oktober dagelijks om 19.30 uur te zien bij RTL 5.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    De mosterd van Meus
    14:25
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:30
    A Year on Planet Earth
  • 14:15
    Uki
    14:00
    Tik Tak
  • 13:35
    Vakantiehuis for Life
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:55
    Random Breath Test
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 13:05
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:05
    De Zomerkeuken
    13:50
    Uit de Schelp
  • 13:40
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 14:10
    Border Security: Canada's Front Line
  • 14:05
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 13:55
    Snapped
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 13:47
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 14:11
    Red de meubelen
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:45
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 14:15
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 14:15
    Storage Wars
    20:00
    Blowing LA
  • 14:15
    NOS Tour de France 2025
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 14:00
    Andere Tijden
    19:25
    Mammals
  • 14:10
    De Faker op vakantie
    20:00
    Meer dan verwacht