De uitreiking van de 'Ster Gouden Loeki' bij MAX

dinsdag 2 maart 2021

Op woensdag 3 maart wordt de 'Ster Gouden Loeki' weer uitgereikt: de prijs voor de mooiste, leukste en populairste commercial volgens het publiek.

In een bijzonder programma worden maar liefst drie prijswinnaars bekendgemaakt; de Bronzen, Zilveren en Gouden Loeki worden vergeven. Het jaar 2020 werd gekenmerkt door corona. Dat was ook veelvuldig terug te zien in de uitgezonden reclames. Wat is volgens het publiek de beste reclame van 2020?


Dit jaar maakt MAX voor het eerst het programma over de uitreiking van de 'Ster Gouden Loeki'. Onder leiding van Carrie ten Napel worden in een studio de prijzen uitgereikt. Daar zal Hans Klok op spectaculaire wijze de winnaar van de 'Ster Gouden Loeki' onthullen. Welke elementen zorgen ervoor dat een reclame succesvol is? In het programma is onder meer aandacht voor de invloed van taal, muziek en personages op een commercial. Zo gaan we op zoek naar het jongetje uit de reclame, waarbij hij een jonge olifant pest door het beest een chocolaatje voor te houden. Hoe is het nu met hem? En waarom zeiden we eigenlijk allemaal 'goeiemoggel', nadat het woord door een reclame onze huiskamer in kwam? Neuropsycholoog en hoogleraar Klinische Neuropsychologie Margriet Sitskoorn komt langs en verklaart de invloed van reclames op het brein.

Hanneke Drenth, bekend van Spijkers met Koppen, is gefascineerd door taal en kan als geen ander woorden om haar heen verwerken tot een lied. De zangeres treedt op met een speciaal nummer over reclame én taal. De kijker kent ook ongetwijfeld de bekende reclamemelodie van Hermine Deurloo. De muzikant komt langs met haar mondharmonica. Nog meer muziek is er van Joe Buck. De zanger werd bekend doordat zijn nummer in 2019 te horen was in een ontroerende reclame. Het lied The Way You Take Time werd ontdekt door de radiostations en staat inmiddels hoog in de Reclamemuziek Top 40 Aller Tijden.

'Ster Gouden Loeki'
Elk kwartaal kiest een onafhankelijk pubiekspanel de tien mooiste, leukste en populairste commercials van dat kwartaal. Dat levert in totaal veertig kwartaalwinnaars op. Deze veertig commercials worden vervolgens opnieuw aan een onafhankelijk panel voorgelegd, met een top tien als resultaat. De winnaar van de 'Ster Gouden Loeki' wordt uiteindelijk voor vijftig procent bepaald door het publiekspanel en voor vijftig procent door het Nederlands publiek. Naast de 'Ster Gouden Loeki' worden ook een Zilveren en Bronzen Loeki vergeven.

'Ster Gouden Loeki' wordt gemaakt door Omroep MAX, in samenwerking met Ster.

'Ster Gouden Loeki', woensdag 3 maart om 21.25 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

De zeventienjarige studente Millie wordt het zoveelste slachtoffer van de beruchte seriemoordenaar The Butcher, maar door een vloek van zijn magische dolk worden ze plots wakker in elkaars lichaam. Wanneer Millie erachter komt dat de vloek na 24 uur permanent wordt, schakelt ze de hulp van haar vrienden in om te voorkomen dat ze er voorgoed uitziet als een maniak van middelbare leeftijd.

'Freaky', film uit 2020 met oa. Vince Vaughn, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:55
    Het weer
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    05:35
    Kabouter Plop
  • 01:40
    Geen uitzending
    09:40
    My Kitchen Rules
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van Gert
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:45
    How to Get Away With Murder
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:40
    Heavy Rescue: 401
  • 02:40
    Geen uitzending
    07:15
    Fur Babies
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:35
    Without a Trace
  • 00:18
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:55
    De perfecte werkplaats
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:35
    De Wereldkeuken
    02:20
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 02:10
    Death in Paradise
    02:55
    Murdoch Mysteries
  • 02:25
    Below Deck Sailing Yacht
    03:15
    Grey's Anatomy
  • 02:20
    NOS Journaal
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:25
    Eva