'De Reünie' is terug met o.a. Angela Groothuizen, Danny de Munk en Olympische schaatshelden-special

Angela Groothuizen, Danny de Munk, Tania Kross, Ellie Lust en Olympische schaatshelden zijn te zien in het nieuwe seizoen van 'De Reünie'. Vanaf woensdag 7 januari 2026 keert het KRO-NCRV programma met presentator Herman van der Zandt terug op NPO 1.
In de vijfdelige reeks ontmoeten bekende Nederlanders mensen uit hun verleden met wie ze een geschiedenis delen, samen een succes beleefden of een belangrijke gemene deler hebben.
In 'De Reünie' brengt Herman van der Zandt bekende gezichten samen met de mensen met wie zij een bepalende periode, een groot succes of een gedeelde doorbraak beleefden. TV-makers van het eerste uur, filmcollega’s, politiecollega’s, conservatoriumgenoten en Olympische schaatsers ontmoeten elkaar opnieuw en blikken samen terug.
Angela Groothuizen – woensdag 7 januari
Zangeres en presentator Angela Groothuizen ontmoet haar oud-collega’s en enkele deelnemers van het allereerste seizoen van Wie is de Mol?. Ruim een kwart eeuw later kijken zij met elkaar terug op hun avontuur in Australië, de 'kinderziektes' van het programma en het onverwachte succes dat is uitgegroeid tot een van de grootste tv-hits van Nederland. Wat betekende dit avontuur voor hen persoonlijk? En wat heeft 'De Mol' hen uiteindelijk gebracht?
Danny de Munk – woensdag 14 januari
Begin jaren tachtig werd Danny de Munk uit bijna duizend jongetjes gekozen voor de hoofdrol in Ciske de Rat. De film trok in 1984 meer dan twee miljoen bezoekers en maakte hem in één klap nationaal bekend. In deze aflevering ontmoet Danny zijn filmvader en -moeder Peter Faber en Willeke van Ammelrooy, samen met crewleden en collega-kindacteurs. Ze kijken terug op een film die geschiedenis schreef en op de impact van dat vroege succes.
Ellie Lust – woensdag 21 januari
Jarenlang was Ellie Lust het gezicht van de politie. Zo’n twintig jaar werkte zij op straat, onder andere als wijkagent. Vanaf 2007 leerde het Nederlands publiek haar kennen als politiewoordvoerder in onder meer Opsporing Verzocht. Na 31 jaar trouwe dienst nam ze afscheid van de politie en bouwde zij aan een tv-carrière, maar haar ‘hart blijft blauw’. In deze aflevering ontmoet Ellie haar collega’s van het eerste uur: de mensen met wie zij heftige ervaringen deelde en met wie een onlosmakelijke band ontstond.
Tania Kross – woensdag 28 januari
De mezzosopraan, geboren op Curaçao, groeide uit tot een internationaal gevierde operazangeres en is bij het grote publiek bekend van programma’s als Beste Zangers, The Masked Singer en Wie is de Mol?. Midden jaren negentig studeerde Tania Kross aan het Utrechts Conservatorium, waar de basis werd gelegd voor haar internationale carrière op de grote klassieke podia. In deze aflevering keert Tania terug naar die vormende periode en ontmoet ze oud-docenten en medestudenten. Hoe bepalend was deze intensieve opleiding voor hun muzikale ontwikkeling? En welke carrières kwamen daaruit voort?
Olympische schaatshelden – woensdag 4 februari
Twee dagen voor de start van de Olympische Winterspelen in Italië ontvangt Herman van der Zandt in een speciale slotaflevering een aantal iconen uit de Nederlandse schaatshistorie. De ontmoeting begint in Thialf, waar oud-olympisch kampioen Mark Tuitert Herman rondleidt door de schaatstempel. Hein Vergeer, Jan Ykema, Falko Zandstra, Marianne Timmer, Bart Veldkamp, Renate Groenewold, Jochem Uytdehaage, Barbara de Loor en Erben Wennemars ontmoeten elkaar opnieuw en blikken terug op hun Olympische droom. Kwam die uit of liep die anders dan gehoopt? En hoe ziet het leven eruit nadat de schaatsen aan de wilgen zijn gehangen?
KRO-NCRV presentator Herman van der Zandt: 'Dit seizoen gaat het vaak over succes: een tv-hit, een film die alles veranderde, Olympisch goud. Dat zijn mooie momenten, maar ze vertellen niet het hele verhaal. Juist als mensen elkaar weer zien, komt ook de rest op tafel.'
'De Reünie', vanaf woensdag 7 januari wekelijks om 20.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1 en NPO Start.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vanaf augustus terug Belgisch én internationaal topvoetbal bij Proximus
- Ketnet start na bijna een decennium met nieuwe opnames van 'De Dokter Bea Show'
- Emoties bereiken hoogtepunt in de seizoensfinale van 'Florentina'
- Einde van een tijdperk: Ben Crabbé geeft 'Blokken' door aan Sven de Leijer
- 'Vijf Dagen Vast' met Jan Versteegh gaat niet door
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































