De Olympische Winterspelen in Beijing gaan van start! Volg álles op discovery+

vrijdag 4 februari 2022
Foto: discovery+ - © Discovery Benelux 2021

vrijdag 4 februari 2022, eindelijk is het dan zover! De openingsceremonie van de Olympische Winterspelen Beijing 2022! Een moment waar sportfans reikhalzend naar uit hebben gekeken.

Bij Eurosport en discovery+ mis je van de openingsceremonie tot sluitingsceremonie geen seconde. De kijker heeft met discovery+ de mogelijkheid om de gehele Olympische Winterspelen als regisseur te schakelen tussen alles wat er in Beijing plaatsvindt en mist zo geen enkel hoogtepunt. Op Eurosport 1 en discovery+ nemen Eurosport-presentatoren Sander Kleikers, Koen Weijland en Tessa Veldhuis de kijker aan de hand en zorgen ervoor dat hij niks van de actie mist met 'MedalZone' en 'Beijing Today'. Het commentaar op Eurosport en discovery+ komt van de absolute experts zoals Nicolien Sauerbreij, Ron Berteling, Haya Leenards en Rob Geurts. Voormalig Nederlands biatleet Herbert Cool presenteert dagelijks het nog niet eerder aangekondigde achtergrondprogramma 'De Slotronde'.


'De Slotronde': Nieuw Olympisch programma met Herbert Cool
Eerder werd aangekondigd dat Sander Kleikers, Koen Weijland en Tessa Veldhuis de discovery+ en Eurosport-kijker meenemen op een reis langs alle wedstrijden, finales, medailles en ceremonies in Beijing. Voor het nieuwste Olympische programma bespreekt voormalig Nederlands biatleet Herbert Cool alle randzaken van de Olympische dag. In 'De Slotronde' komen de verhalen aan bod die blijven hangen nadat de medailles zijn verdeeld. Dagelijks te zien bij Eurosport 1 en op discovery+.

Overzicht studioprogramma’s:

'Medal Zone': alle highlights van de Olympische Winterspelen - (07.30 - 16.00 uur)
'Medal Zone' - het Olympische schakelprogramma - is iedere dag te zien op discovery+ en Eurosport 1 vanaf 07.30 uur ‘s ochtends tot ongeveer 16.30 uur ’s middags - wanneer de laatste live sport van de dag voorbij is. Het programma richt zich op live actie en álle medailles, dus dat betekent snel schakelen tussen de verschillende sporten en momenten in Beijing. Daarmee wordt 'Medal Zone' een dynamisch programma: als er sportgeschiedenis in de maak is, zie je het op discovery+ en bij Eurosport.

'De Slotronde': Alle randzaken van de Olympische dag - (16.00 - 17.00 uur)
In 'De Slotronde' worden alle randzaken van de Olympische dag doorgenomen door Herbert Cool en een wisselend panel van sportliefhebbers. Van de Mexicaanse langlaufer die net zo euforisch over de streep komt als de winnaar, tot de terugkeer van het Jamaicaanse bobsleeteam; in 'De Slotronde' komen de verhalen aan bod die blijven hangen nadat de medailles zijn verdeeld. 'De Slotronde' wordt mede mogelijk gemaakt door SnowWorld en is dagelijks te zien bij Eurosport, op discovery+ en als podcast te beluisteren.

'Beijing Today': de Olympische update aan het einde van de middag - (17.00 - 18.30 uur)
Na 'De Slotronde' is het op discovery+ en Eurosport 1 tijd voor 'Beijing Today'. Aan het einde van de middag van 17.00 tot 18.30 uur. Alle hoogtepunten van de Nederlandse atleten en andere belangrijke actie van de dag passeren de revue, voorzien van commentaar van analisten, voormalig sporters, Eurosport commentatoren en wisselende gasten in de studio.

'The Cube' volledig vernieuwd voor 'Beijing 2022'
Maar liefst twaalf maanden heeft een team gewerkt aan het optimaliseren en vernieuwen van Discovery’s virtuele Olympische studio 'The Cube'. Er is een geheel virtuele wereld gecreëerd van waaruit op meeslepende wijze de Olympische Winterspelen worden gepresenteerd.

Tijdens de Olympische Winterspelen in PyeongChang 2018 werd 'The Cube' als een van de grootste uitzendinnovaties van de moderne tijd aangekondigd. Met de allernieuwste technieken biedt 'The Cube', zelfs tijdens een wereldwijde pandemie, fans de mogelijkheid om zo dicht mogelijk bij alle Olympische actie ‘te komen’, op meerdere locaties en bij meerdere sporten.

Voor Beijing 2022 is 'The Cube' volledige herontworpen en uitgebreid om zo de ultieme tool te blijven voor het vertellen van alle verhalen die zich in Beijing afspelen.

'Greg Rutherford: One Last Push'
De kijker die maar geen genoeg kan krijgen van alle Olympische Spelen, kan vanaf dinsdag 8 februari zijn hart ophalen met de documentaire 'Greg Rutherford: One Last Push', waarin we de Britse atleet Greg Rutherford volgen op weg naar zijn poging om de tweede sportman ooit te worden die goud wint op zowel de Olympische Zomerspelen als de Winterspelen. 'Greg Rutherford: One Last Push' is vanaf dinsdag 8 februari te zien op discovery+.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 aan zee
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Zomerbeelden
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:05
    De Smurfen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van Gert
  • 09:55
    Castle
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:55
    The Ark
    02:05
    Most Outrageous Crimes
  • 10:00
    MasterChef UK
    02:40
    Geen uitzending
  • 09:45
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:04
    De perfecte werkplaats
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:55
    Becoming Meewis
    02:15
    Open Vuur
  • 09:45
    Midsomer Murders
    02:05
    Bookish
  • 09:20
    Below Deck Sailing Yacht
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 10:00
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:05
    Maan en ik
    02:50
    Eva