Dan toch! 'The Voice of Holland' en 'The Voice Kids' in 2026 opnieuw bij RTL 4

RTL en ITV Studios Netherlands bevestigen de terugkeer van 'The Voice of Holland' in januari 2026, gevolgd door 'The Voice Kids' later dat jaar. Chantal Janzen, Edson da Graça, Jamai Loman en Quinty Misiedjan nemen de presentatie voor hun rekening.
Ilse DeLange, Willie Wartaal, Suzan & Freek en Dinand Woesthoff zijn de nieuwe coaches van The Voice of Holland en Claude, Ilse de Lange, Flemming en Emma Heesters voor The Voice Kids.
Presentatie
Naast de terugkeer van bekende 'The Voice'-gezichten Chantal Janzen en Jamai Loman, versterken nieuwe gezichten Edson da Graça en Quinty Misiedjan hen binnen de twee formats. Chantal Janzen en Edson da Graça presenteren samen 'The Voice of Holland' en Jamai Loman en Quinty Misiedjan nemen de presentatie van 'The Voice Kids' voor hun rekening. Deze mix van vertrouwde en nieuwe The Voice-gezichten zorgt voor een ideale combinatie van ervaring en vernieuwing.
Coaches The Voice of Holland
De coaches van 'The Voice of Holland' zijn Ilse DeLange, Willie Wartaal, Suzan & Freek en Dinand Woesthoff. Ilse de Lange keert terug als coach en neemt opnieuw plaats in de iconische rode stoel. Willie Wartaal, Suzan & Freek en Dinand Woesthoff maken hun debuut.
Coaches 'The Voice Kids'
Voor The Voice Kids keren de rode stoelen eveneens terug met een mix van bekende en nieuwe gezichten. Ilse DeLange neemt net als bij The Voice of Holland ook plaats in een rode stoel voor The Voice Kids terwijl Claude, Flemming en Emma Heesters hun eerste opwachting maken als coach en de jonge talenten begeleiden in hun muzikale reis.
Uniek format
Peter van der Vorst, Chief Content Officer van RTL: “The Voice is een ijzersterk format dat wereldwijd gestart is bij RTL 4. Ik ben er trots op dat we straks weer al het talent dat Nederland rijk is dit unieke podium kunnen bieden. We zijn heel blij met het enthousiaste team van presentatoren en coaches. Wat ons betreft de perfecte balans tussen ervaren en nieuwe gezichten voor The Voice.
Samen met producent ITV hebben we alles in het werk gesteld om The Voice op een veilige manier terug te kunnen brengen. We hebben niet alleen intensief samengewerkt op de kwaliteit van de inhoud, maar ook op de kwaliteit van het proces. We zijn er klaar voor om de rode stoelen weer te laten draaien!”
Veilig en inspirerend
Laurens Woldberg, Managing Director, ITV Studios Netherlands: "We hebben de afgelopen jaren hard gewerkt aan onze organisatie, cultuur en onze werkprocessen. We vergeten het verleden niet, maar nemen alles wat we geleerd hebben mee om ervoor te zorgen dat we een veilige werkomgeving bieden aan iedereen die voor en achter de schermen bij onze programma's betrokken is. The Voice is nog steeds een wereldwijde hit in meer dan 70 landen en we kijken er naar uit om dit format in Nederland terug te brengen.”
Aanmelden mogelijk vanaf vandaag
Vanaf vandaag kunnen talenten zich aanmelden voor The Voice of Holland en The Voice Kids via www.rtl.nl/tvoh Voor The Voice of Holland zijn dat alle talenten geboren vóór 1 oktober 2009. Talenten geboren tussen 1 oktober 2009 en 1 september 2017 kunnen zich inschrijven voor The Voice Kids.
Talenten uit het niet (volledig) uitgezonden seizoen van 'The Voice of Holland' en 'The Voice Kids' in 2022 kunnen zich natuurlijk ook aanmelden.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Spor XL: kleine jongens dromen groot' zondag nieuw op Play
- AVROTROS presenteert intiem Prinsengrachtconcert met internationale topmusici
- Tom Waes vertelt de verhalen van de gewone Oekraïners in 'Reizen Waes'
- Nieuw EO-programma 'Nieuw Nederland' laat zien hoe Nederland er in 2126 uitziet
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Indy 500: de mooiste race ter wereld live op Ziggo Sport
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.
'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.



































