Carnaval 2023 bij MAX op NPO 1

Het is weer bijna carnaval! Na twee jaar is het eindelijk óveral zover: er wordt vanaf komend weekend weer als vanouds carnaval gevierd.
Omroep MAX is er ook bij en doet in samenwerking met de regionale omroepen verslag van optochten in Limburg, Brabant, Gelderland en Overijssel. Carnaval 2023 is te zien op dinsdag 21 februari om 16.10 uur bij MAX op NPO 1.
MAX neemt dit jaar de kijker weer mee op sleeptouw tijdens één van de grootste volksfeesten van Nederland, waardoor de carnavalsgekte door iedereen kan worden meebeleefd. De MAX-verslaggevers Mascha de Rooij, Bert Haandrikman, Pauline Spiering en Koen Bugter doen verslag van het de optochten in Eindhoven (Lampegat), Standdaarbuiten (Zwammegat), Oldenzaal (Boeskoolstedke), Heerlen (Sjpassemig) en Beek/Montferland (Vlègeldarp). Het commentaar wordt verzorgd door Mascha de Rooij en Rob van de Laar.
Optochten in Eindhoven, Standdaarbuiten, Oldenzaal, Heerlen en Beek/Montferland
Dit jaar wordt er verslag gedaan van vijf optochten in vier provincies. Door coronajaren en storm kon de optocht in Eindhoven drie jaar niet doorgaan. Dit jaar kunnen carnavalsvierders weer genieten van de Lampegatse Optocht; een stoet vol carnavalswagens. In Standdaarbuiten zijn ’s avonds de straten voor de 36e keer prachtig verlicht tijdens de lichtjesoptocht en in Oldenzaal trekt de Grote Twentse Carnavalsoptocht weer door de stad. In Limburg is het rood, geel en groen wat de klok slaat met carnaval: de optocht van Heerlen is een kleurrijke stoet. De optocht in het Gelderse Beek /Montferland bestaat uit zestig wagens en vijftien loopgroepen.
'Carnaval 2023', dinsdag 21 februari om 16.10 uur bij MAX op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































