Bobbi Eden duikt opnieuw de slaapkamer in & zoekt koppels!

woensdag 17 november 2021

Bobbi Eden duikt opnieuw de slaapkamer in voor een tweede seizoen van de populaire discovery+ serie 'Sex Tape'. In 'Sex Tape' krijgen achttien stellen de opdracht om hun leven zowel binnen als buiten de slaapkamer te filmen.

Samen met relatiedeskundige Jeremy Heshof bespreekt Bobbi per aflevering de Sex Tapes van drie koppels en niks blijft daar onbesproken. We zien de liefde tussen de stellen, de ruzies, jaloezie en natuurlijk de seks. En aanmelden voor het nieuwe seizoen kan nog steeds!  


Wat weten we nou eigenlijk écht over het seksleven van andere koppels? In 'Sex Tape' kijken de koppels in een huiselijke setting naar elkaars 'Sex Tape' en voorzien Bobbi en Jeremy de stellen van de nodige tips. Wat hebben ze geleerd en met welk advies lopen ze de deur uit? In de Nederlandse versie van 'Sex Tape', die begin dit jaar in première is gegaan op discovery+, kregen we al een mooi inkijkje in de slaapkamer van realityster Michael van der Plas, oud Utopia kandidaat Baldr en zangeres Nathalie Makoma. Naast de Nederlandse versie is ook 'Sex Tape België' met Goedele Liekens en 'Sex Tape UK' te zien op discovery+.

Aanmelden
De opnames zijn al in volle gang, maar aanmelden om mee te doen kan nog steeds. Ga naar www.discoverypluszoekt.nl voor meer informatie.

Het nieuwe seizoen van 'Sex Tape' is vanaf vrijdag 11 februari 2022 te zien op discovery+ en wordt geproduceerd door ITV Studios.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Iedereen zomert
    13:55
    Thuis
  • 13:24
    Sporza: EK Volleybal Vrouwen 2026
    15:15
    Zomerbeelden
  • 13:45
    Grizzy & the Lemmings
    13:50
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 13:40
    Florentina
    15:00
    Familie
  • 13:05
    My Kitchen Rules
    14:35
    Onderweg naar liefde
  • 13:25
    Community
    13:55
    Speed 2: Cruise Control
  • 13:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:15
    De Tafel van Gert
    14:25
    Komen Eten
  • 13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    14:15
    Good American Family
  • 13:30
    Storage Wars
    14:25
    Most Outrageous Crimes
  • 13:00
    Council House Swap
    13:55
    Apero - Dining
  • 13:00
    Snapped
    13:50
    Snapped: Killer Couples
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:33
    Het appartement
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:40
    Open Vuur
    14:20
    De Dagschotel
  • 13:35
    Hudson & Rex
    14:25
    Beyond Paradise
  • 13:35
    NCIS
    15:15
    Burn Notice
  • 13:35
    NOS Journaal
    15:15
    Politieke Partijen
  • 13:20
    De Kist
    13:55
    Pauscast
  • 13:40
    Mike de Ridder
    13:55
    Mojo Fliptop