BN'ers als privéchauffeur in 'Ik Neem Je Mee'

zondag 2 mei 2021

In het nieuwe programma 'Ik Neem Je Mee' zijn zeven bekende SBS6-presentatoren voor even iemands privéchauffeur. Ze vervoeren gewone mensen naar een ongewone, bijzondere of belangrijke gebeurtenis in hun leven.

Zo rijdt Johnny de Mol een 10-jarig meisje naar het kinderziekenhuis, om haar na afloop blij te maken met een geweldige verrassing. Wendy van Dijk zoekt samen met een aanstaande bruid de trouwjurk van haar dromen uit en Jeroen van der Boom bezorgt een diamanten echtpaar een onvergetelijke dag. Tijdens de rit doen de passagiers hun verhaal. Waar gaat de rit naartoe en vooral: waarom?


Alle passagiers mogen zélf hun chauffeur kiezen. Naast Wendy, Johnny en Jeroen kruipen ook Britt Dekker, Gordon, Winston Gerschtanowitz en Dennis van der Geest achter het stuur. Alle presentatoren in dit bijzondere chauffeursteam hebben hetzelfde met elkaar gemeen: ze zijn nieuwsgierig, stellen vragen, leven mee, lachen mee en bieden waar nodig ook troost. 

De passagiers komen uit het hele land. Wat hun verhaal ook is: voor de persoon zélf staat deze autorit in het teken van een mijlpaal. De bekende privéchauffeurs rijden, luisteren en doen er alles aan om van deze rit de rit van hun leven te maken. 'Ik Neem Je Mee' is een hartverwarmend programma met echte verhalen van echte mensen.

'Ik Neem Je Mee' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Producties.

'Ik Neem Je Mee' is vanaf maandag 3 mei om 21.30 uur wekelijks te zien op SBS6 en terug te kijken op KIJK.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    Niks te zien
    23:24
    Eurodreams
  • 21:35
    The serpent: conversation with a criminal
    23:05
    Titane
  • 22:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Telefacts Zomer
    23:20
    B&B zoekt Lief
  • 22:45
    Shaft
    00:45
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 22:50
    Costa!!
    00:50
    S.W.A.T.
  • 22:25
    Foute vrienden
    23:05
    The Rolling Stones: Welcome to Shepherd's Bush
  • 22:20
    ER
    00:15
    Suits
  • 23:00
    Chez Bompa Lawijt
    23:30
    'Allo 'Allo!
  • 22:45
    De Tafel van Gert
    00:00
    Zeg Eens Euh
  • 22:45
    Friends
    23:15
    Modern Family
  • 22:35
    The Ark
    23:35
    NCIS: Los Angeles
  • 22:25
    Komen Eten
    23:20
    Love It or List It
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:52
    Z-Nieuws
    23:03
    Z-Beurs
  • 22:53
    Het zelfbouwhuis
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:25
    Becoming Meewis
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 22:25
    Hudson & Rex
    23:20
    The Resident
  • 22:20
    Goedenavond Nederland
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    De Kist
    23:15
    De Joodse wereld: Palestijnen zijn Joden
  • 22:50
    Louis Theroux
    23:55
    Meiden die rijden