Bekende mannen verrassen met deelname als Drag Queen in 'Make Up Your Mind'

vrijdag 14 mei 2021

Aanstaande zaterdag in 'Make Up Your Mind' worden zeven bekende Nederlandse mannen omgetoverd tot de meest beeldschone Drag Queens. Daarbij gaat het om bekende mannen waarvan je hun deelname niet snel verwacht.

Voor het eerst in hun leven betreden de kandidaten op hakken de catwalk en omarmen ze de kunstvorm drag. Compleet buiten hun comfortzone hebben ze zich laten omscholen tot volleerde Drag Queens en hopen zo het panel om de tuin te leiden.


Het panel, onder leiding van presentator Carlo Boszhard, moet zien te ontdekken wie er verborgen zitten achter de dragqueens.

Carlo Boszhard: 'De Bekende mannen die deelnemen aan 'Make Up Your Mind' zijn mijn helden. Vol overgave laten ze zien deze kunstvorm een warm hart toe te dragen, zich kwetsbaar op te stellen en zetten ze natuurlijk hun beste hakje voor.'

Zien teamcaptains Fred van Leer en Nikkie de Jager ondersteund door Edsilia Rombley en Ruben Nicolai.door de make up de identiteit van de BN'er? Weten zij de hints te raden die verstopt zitten in o.a. de drag outfits, dragnaam en de performances van onze BN-er Queens?

'Make Up Your Mind' wordt geproduceerd door Herriemakers en is deze zaterdag eenmalig te zien om 21.30 uur bij RTL 4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:10
    VRT NWS laat
    22:25
    Het weer (laat)
  • 21:35
    The serpent: conversation with a criminal
    23:05
    Titane
  • 22:15
    VRT NWS journaal met VGT
    22:55
    Geen uitzending
  • 22:15
    Telefacts Zomer
    23:20
    B&B zoekt Lief
  • 20:10
    UEFA Europa League
    22:45
    Shaft
  • 20:35
    Pitch Perfect 2
    22:50
    Costa!!
  • 20:35
    Lockout
    22:25
    Foute vrienden
  • 21:35
    Incognito
    22:20
    ER
  • 21:30
    Spitsbroers
    22:30
    Cheers
  • 21:55
    Zeg Eens Euh
    22:45
    De Tafel van Gert
  • 22:15
    Friends
    23:15
    Modern Family
  • 20:35
    The Foreigner
    22:35
    The Ark
  • 21:30
    Blind Gekocht NL
    22:25
    Komen Eten
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:05
    Z-Beurs
    22:18
    Z-Energy
  • 22:12
    Simple diy
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:05
    BBQ Vanavond?!
    22:25
    Wordt aangekondigd
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:30
    Below Deck Mediterranean
    22:25
    Hudson & Rex
  • 21:30
    AVROTROS Triviant
    22:20
    Goedenavond Nederland
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    De Kist
  • 22:00
    PowNed of View
    22:50
    Louis Theroux