'Back to the Hype': quiz over hypes en rages van vroeger tot nu

vrijdag 26 januari 2024

Sommige hypes zijn van korte duur, andere komen steeds weer terug. Elke generatie heeft zijn eigen favoriete speelgoed, idolen en mode.

Denk je aan flippo’s, fidget spinners, de lavalamp, Pop It of de petticoat, dan denk je aan 'Back to the Hype'! Stand-upcomedian René van Meurs debuteert vanaf zondag 27 januari in het gloednieuwe familieprogramma 'Back to the Hype' als presentator en speelt het spel met twee teams van 3 generaties.


Rene: 'Het is een snelle, maar vooral leuke en gezellige quiz geworden. Er zit voor iedere generatie wel iets in. Soms weten kinderen het antwoord op vragen over Elvis eerder dan hun ouders en soms ramt opa of oma ineens het snelst op de knop bij een vraag over TikTok of Minecraft. Het leukste is dat alle generaties echt samen moeten spelen om de meeste punten te verdienen. Het zit voor iedereen thuis ook bomvol o ja-momenten als er een hype van vroeger voorbij komt!'

De spelrondes
De twee teams, bestaande uit drie generaties, gaan in dertig minuten met elkaar de strijd aan om erachter te komen welk team in totaal de meeste kennis heeft. In de eerste ronde 'Know the Hype' wordt de kennis getest over de grootste rages en hypes van vroeger tot nu. In de tweede ronde What’s Next is het tijd voor video’s die viral gingen. Hoe lopen de video’s ook alweer af? In ronde 3, Guess Who, worden steeds drie idolen visueel in de mix gegooid. Wie herkent wie? In Trip Down Memory Lane wordt getest hoe goed de deelnemers élkaars jeugd kennen en krijgen de teams fragmenten te zien uit verschillende periodes. In de zinderende finale wordt het geheugen getest en komt het uiteindelijke, winnende team uit de bus die met de 'Back to the Hype'-Spiraal Bokaal naar huis gaat.

'Back to the Hype', vanaf zondag 27 januari rond 18.30 uur bij NPO Zapp op NPO 3.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:45
    Het weer
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    01:05
    NYPD Blue
  • 01:30
    Geen uitzending
    09:25
    My Kitchen Rules
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:05
    S.W.A.T.
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    15:15
    Matlock
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:40
    Geen uitzending
    02:10
    De Tafel van Gert
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:00
    Grey's Anatomy
  • 03:00
    Geen uitzending
    06:30
    Heavy Rescue: 401
  • 02:45
    Geen uitzending
    07:05
    Fur Babies
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 04:26
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:38
    De perfecte werkplaats
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:20
    Foodies & The City
    02:15
    De Zomerkeuken
  • 04:25
    Midsomer Murders
    02:30
    Inspector George Gently
  • 04:25
    Grey's Anatomy
  • 02:20
    NOS Journaal
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:10
    Eva