Anna Gimbrère en Andries Tunru te zien als nieuwe champions in 'Beat The Champions'

zaterdag 9 maart 2024
Foto: RTL 4 - © Tom Cornelissen 2024

Wetenschapsjournalist en presentatrice van KRO-NCRV Anna Gimbrère en quizkanon en cabaretier Andries Tunru maken hun debuut als champion in het nieuwe seizoen van 'Beat The Champions', waarbij ook voor het eerst publiek aanwezig is.

Ze nemen plaats naast Neerlandica en allround vraagbaak Nynke de Jong, winnaar van de olympische quizmedaille Abel Gilsing en de ongekroonde koning van de quiz-scene Devrim Aslan. De vijf doorgewinterde quizzers en allesweters hebben een enorme algemene kennis en maken het de kandidaten ook dit seizoen absoluut niet makkelijk. De voor het eerst aanwezige publiek en de verandering in de samenstelling van het championsteam zorgt voor nieuwe uitdagingen. 'Beat The Champions' wordt gepresenteerd door Chantal Janzen en is vanaf zondag 10 maart om 20.00 uur te zien bij RTL 4.


Over het programma
In 'Beat The Champions' krijgen quizliefhebbers de ultieme kans om het solo op te nemen tegen een team van vijf superquizzers die stuk voor stuk beschikken over een enorme algemene kennis. In de eerste ronde bouwt de kandidaat zijn startkapitaal op door het beantwoorden van maximaal vijf vragen. Vervolgens neemt de kandidaat het op tegen de Champions in een race tegen de klok. Hoe meer Champions hij durft uit te dagen hoe groter het te winnen geldbedrag, maar ook hoe groter het risico om alles te verliezen. Zo kunnen de kandidaten bijvoorbeeld 5.000 euro verdienen als ze van twee Champions winnen en misschien wel 50.000 euro als ze alle vijf de Champions verslaan.

VIPS in aflevering 1
In de eerste aflevering nemen zes BN’ers het op tegen de vijf champions waarin ze strijden voor een goed doel. Kluun, Anniek Pheifer en Dwight van van de Vijver, Evelien de Bruijn, Domien Verschuuren en Jan Joost van Gangelen gaan de uitdaging aan om zoveel mogelijk geld bij elkaar te spelen voor hun zelfgekozen doel.

'Beat The Champions' wordt geproduceerd door ITV Studios Netherlands en is vanaf zondag 10 maart 20.00 uur wekelijks te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gloria Mundi' (VRT 1)

Chef-kok Marcelo Ballardin neemt Gloria Monserez mee naar de plekken van zijn jeugd in Brazilië. Ze genieten van een familiebarbecue, vangen piranha's in het Amazoneregenwoud, en Gloria bereidt een visgerecht in Marcelo's favoriete restaurant. Marcelo toont het huis in het tropische Manaus waar hij tot zijn 14de woonde. Onderweg vertelt hij over zijn worsteling met overgewicht, zijn tienerangst om uit de kast te komen, en zijn grillige parcours als sterrenchef.

'Gloria Mundi', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Zomerbeelden
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 09:00
    De MNM Baksteen
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 11:00
    Vos en Haas
    08:00
    Nachtwacht
  • 09:50
    Geen uitzending
    07:40
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 10:00
    My Kitchen Rules
    08:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:55
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 10:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 10:20
    Elementary
    07:30
    NCIS: Los Angeles
  • 11:00
    The First 48
    07:55
    Brooklyn Nine-Nine
  • 10:55
    Say Yes to the Dress: Atlanta
    07:35
    Property Brothers
  • 10:35
    Snapped
    07:55
    Without a Trace
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:58
    Zo doe je het!
    05:50
    Diy on wheels
  • 10:50
    Open Vuur
    08:00
    Ellemieke's KIDchen
  • 10:15
    Death in Paradise
    07:05
    Mrs Sidhu Investigates
  • 10:40
    HPI
    07:55
    Below Deck Mediterranean
  • 11:00
    NOS Journaal
    08:10
    Goedemorgen Nederland
  • 10:20
    Buitenhof
    07:55
    Expeditie Nederland
  • 11:00
    Peppa Pig
    08:00
    PatsBoemKledder!