24Kitchen introduceert 'De Brigade' met drie nieuwe gezichten

zondag 22 juni 2025
Foto: © 24Kitchen 2025

24Kitchen introduceert met trots het nieuwe kookprogramma 'De Brigade', waarin bekende én nieuwe talentvolle chefs samenkomen om de lekkerste en meest toegankelijke gerechten op tafel te zetten.

In deze vrolijke en inspirerende show werken verschillende duo’s van chefs samen om hun culinaire vaardigheden en creativiteit te combineren en met het publiek te delen. 


'De Brigade' draait om meer dan koken alleen: het is een viering van smaak, samenwerking en plezier in de keuken. Van snelle doordeweekse maaltijden tot feestelijke diners, voor elke thuiskok valt er iets te ontdekken.In deze eerste editie van 'De Brigade' komen er vijf vaste chefs voorbij. Guilty Pleasure expert Perry de Man en reizend kooktalent Hugo Kennis worden bijgestaan door maar liefst drie nieuwe gezichten op de zender: Noni Kooiman, Pien Wekking en Geneal Harreman.

Samen met een aantal verrassingsbezoekjes van oude bekenden (waaronder Shirma rouse en Fred van Leer) vormen zij een dynamisch team dat kijkers elke aflevering verrast met originele recepten, slimme keukentrucs en vooral heel veel gezelligheid. 

Noni Kooiman, culinair journalist en kookboekenauteur, die met haar passie voor koken en oog voor lekkere, eerlijke gerechten de keuken op een enthousiaste en toegankelijke manier tot leven brengt.

Noni schreef haar eerste eigen kookboek in 2022, Switi Sranan, waarin de Surinaamse bevolking wordt belicht aan de hand van haar rijke en diverse eetcultuur. 

Pien Wekking, bekend van het razend populaire account Pien laat haar eten zien, weet met haar frisse en toegankelijke stijl jonge foodies te inspireren. Met maar liefst twee boeken op haar naam en een derde onderweg (Pien laat haar eten zien vol.1 & vol.2) is de uitdrukking 'een avondje Pienen' inmiddels een begrip in vele huishoudens!

Genael Harreman, chef-kok en kookboekenauteur, die met creatieve benadering, een voorliefde voor groente en zijn positieve energie een aanvulling geeft op het team.

Niet geheel onbekend met koken op tv is Genael tevens te zien als chef bij het programma 'Binnenste Buiten' en lanceerde hij onlangs zijn eerste kookboek 'Veni Vedi Veggie' gericht op waanzinnig recepten met enkel groenten.

'De Brigade' is vanaf 23 juni elke dag om 17.00 uur te zien op 24Kitchen. 


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 00:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:40
    Familie
  • 00:00
    Lady Truckers
    08:00
    Geen uitzending
  • 00:50
    The Goldbergs
    11:50
    Geen uitzending
  • 00:20
    Caught on Dashcam
    10:00
    Geen uitzending
  • 23:55
    Blind getrouwd: Australië
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Stukken van mensen
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 00:50
    Dexter: New Blood
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    The Blacklist
    08:00
    Two and a Half Men
  • 00:15
    Love Island
    12:45
    The Block Australia
  • 00:30
    Rizzoli & Isles
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:03
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:01
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Guillaume's Paris
  • 00:30
    Miss Scarlet and the Duke
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
    13:55
    Station 19
  • 00:25
    Goedenavond Nederland
    14:00
    NOS Journaal
  • 00:30
    North Sea Jazz napret
    14:00
    NOS Journaal
  • 00:55
    Opgejaagd
    13:55
    De Smurfen nieuw