The unlikely romance that started it all: hier is trailer van 'Queen Charlotte: A Bridgerton Story'

donderdag 23 maart 2023
Foto: © Netflix 2022

Netflix en Shondaland geven vandaag de trailer en nieuwe beelden vrij van 'Queen Charlotte: A Bridgerton Story'. De prequel van de wereldwijde hit 'Bridgerton' is vanaf 4 mei 2023 exclusief te zien op Netflix.

Door de ogen van de machtige Queen Charlotte volgen we in deze 'Bridgerton' prequel haar huwelijk als jonge koningin met koning George. Een huwelijk dat niet alleen een groot liefdesverhaal is, maar ook zorgt voor verschuivingen binnen de gemeenschap. Het is het begin van de huidige sociale elite, de wereld van de personages uit 'Bridgerton'.



Cast: Golda Rosheuvel (Queen Charlotte), Adjoa Andoh (Lady Agatha Danbury) en Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton) zijn te zien als hun welbekende Bridgerton personages. India Amarteifio ('Line of Duty') speelt de jonge koningin Charlotte, Michelle Fairley ('Gangs of London') speelt prinses Augusta en Corey Mylchreest ('The Sandman') speelt de jonge koning George. De cast bestaat verder uit Arsema Thomas als de jonge Agatha Danbury, Sam Clemmett ('Harry Potter and the Cursed Child') als de jonge Brimsley, Freddie Dennis ('The Nevers') als Reynolds, Richard Cunningham ('The Witcher') als Lord Bute, Tunji Kasim ('Nancy Drew') als Adolphus, Rob Maloney ('Casualty') als de dokter, Cyril Nri ('Cucumber') als Lord Danbury en Hugh Sachs ('Bridgerton' seizoen 1 & 2) als de oudere Brimsley.
Showrunner, uitvoerend producent en scenarioschrijver: Shonda Rhimes
Regisseur en uitvoerend producent: Tom Verica
Uitvoerend producent: Betsy Beers

'Queen Charlotte: A Bridgerton Story', vanaf 4 mei exclusief te zien op Netflix.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

Wanneer Marks vrouw Lisa en zoontje Jeroen tijdens een korte vakantie aan de kust plots verdwijnen, vraagt hij zijn broer Erik, hoofd van de Cel Vermiste Personen, om een zoekactie op te starten. Jeroen wordt snel teruggevonden, maar Lisa blijft spoorloos. Is ze gevlucht of ontvoerd?

'Vermist', om 22.20 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 01:10
    Nachtlus
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 21:00
    Geen uitzending
    14:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 02:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 02:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 01:25
    Geen uitzending
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 03:00
    Geen uitzending
    19:45
    Komen eten
  • 01:25
    Geen uitzending
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 03:22
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 03:37
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 03:20
    De Wereldkeuken
    14:00
    Open Vuur
  • 03:25
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 03:10
    Zombie House Flipping
    20:00
    Blowing LA
  • 03:30
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 01:55
    Nieuwsuur
    19:25
    Mammals
  • 03:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    20:00
    Meer dan verwacht