'Kids' Choice Awards' genomineerden zijn bekend!

dinsdag 14 februari 2023

De Nederlandse en Vlaamse genomineerden voor het leukste en slijmerigste kidsfeest van het jaar, de 'Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023', zijn bekend!

Dit jaar zijn er 3 categorieën waarin Nederlandse en Vlaamse sterren kans maken op een award, Favoriete Ster Nederland, Favoriete Ster België en Favoriete Familie Nederland & België. Fans kunnen vanaf vandaag stemmen op hun favoriet via de officiële 'Nickelodeon Kids' Choice Awards'-website: http://kca.nickelodeon.tv/.


In de categorie Favoriete Ster Nederland zijn Djamilla, Snelle, Stefania en Broederliefde en genomineerd.

Voor Favoriete Ster België zijn de kanshebbers Steffie Mercie, Romelu Lukaku, Pommelien Thijs en Metejoor.

In de laatste categorie Favoriete Familie voor Nederland en België zijn genomineerd: de famillie Kluivert, de familie Bellinga, de familie Rutjes en de famillie Zeeuw

Hieronder ook alle internationale genomineerden van de Nickelodeon Kids’Choice Awards 2023 op een rijtje:

FAVORIETE FILM
Avatar: The Way of Water
Black Adam
Black Panther: Wakanda Forever
Hocus Pocus 2
Jurassic World Dominion
Monster High The Movie
Sonic the Hedgehog 2
Top Gun: Maverick

FAVORIETE FILM ACTEUR
Chris Hemsworth (Thor, Thor: Love and Thunder)
Chris Pratt (Owen Grady, Jurassic World: Dominion)
Dwayne Johnson (Black Adam/Teth-Adam, Black Adam)
Jim Carrey (Dr. Robotnik, Sonic the Hedgehog 2)
Ryan Reynolds (Big Adam, The Adam Project)
Tom Cruise (Capt. Pete ‘Maverick’ Mitchell, Top Gun: Maverick)

FAVORIETE FILM ACTRICE
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff/The Scarlet Witch, Doctor Strange in the Multiverse of Madness)
Letitia Wright (Shuri, Black Panther: Wakanda Forever)
Lupita Nyong'o (Nakia, Black Panther: Wakanda Forever)
Millie Bobby Brown (Enola Holmes, Enola Holmes 2)
Natalie Portman (Jane Foster/The Mighty Thor, Thor: Love and Thunder)
Sarah Jessica Parker (Sarah Sanderson, Hocus Pocus 2)

FAVORIETE GEANIMEERDE FILM
DC League of Super-Pets
Hotel Transylvania: Transformania
Lightyear
Minions: The Rise of Gru
The Bad Guys
Turning Red

FAVORIETE STEM VAN EEN GEANIMEERDE FILM (MAN)
Andy Samberg (Dale, Chip N’ Dale: Rescue Rangers)
Andy Samberg (Jonathan, Hotel Transylvania: Transformania)
Chris Evans (Buzz Lightyear, Lightyear)
Dwayne Johnson (Krypto, DC League of Super-Pets)
Kevin Hart (Ace, DC League of Super-Pets)
Steve Carell (Gru, Minions: The Rise of Gru)

FAVORIETE STEM VAN EEN GEANIMEERDE FILM (VROUW)
Awkwafina (Tarantula, The Bad Guys)
Keke Palmer (Izzy Hawthorne, Lightyear)
Salma Hayek (Kitty Softpaws, Puss in Boots: The Last Wish)
Sandra Oh (Ming, Turning Red)
Selena Gomez (Mavis, Hotel Transylvania: Transformania)
Taraji P. Henson (Belle Bottom, Minions: The Rise of Gru)

FAVORIETE VROUWLIJKE ARTIEST
Adele
Beyoncé
Billie Eilish
Cardi B
Lady Gaga
Lizzo
Rihanna
Taylor Swift

FAVORIETE MANNELIJKE ARTIEST
Bad Bunny
Drake
Ed Sheeran
Harry Styles
Justin Bieber
Kendrick Lamar
Post Malone
The Weeknd

FAVORIETE MUZIEK GROEP
5 Seconds of Summer
Black Eyed Peas
BLACKPINK
BTS
Imagine Dragons
One Republic
Panic! At the Disco
Paramore

FAVORIETE NUMMER
“About Damn Time”- Lizzo
“Anti-Hero”- Taylor Swift
“As It Was”- Harry Styles
“Bejeweled”- Taylor Swift
“Break My Soul” - Beyoncé
“First Class”- Jack Harlow
“I Ain’t Worried”- OneRepublic
“Lift Me Up”- Rihanna

FAVORIETE MUZIEK SAMENWERKING
“Bam Bam”- Camila Cabello, featuring Ed Sheeran
“Don’t You Worry” - Black Eyed Peas, David Guetta, Shakira
“I Like You (A Happier Song)”- Post Malone, featuring Doja Cat
“Numb”- Marshmello, featuring Khalid
“Stay With Me”- Calvin Harris, featuring Justin Timberlake, Halsey, Pharrell
“Sweetest Pie”- Megan Thee Stallion, Dua Lipa

FAVORIETE DOORBRAAK ARTIEST
Devon Cole
Dove Cameron
GAYLE
Joji
Lauren Spencer Smith
Nicky Youre

FAVORIETE ALBUM
“Dawn FM”- The Weeknd
“GOD DID”- DJ Khaled
“Harry’s House”- Harry Styles
“Midnights (3am Edition)”- Taylor Swift
“Renaissance”- Beyoncé
“Special”- Lizzo

FAVORIETE INTERNATIONALE MUZIEK STER
Bad Bunny (Latin America)
BLACKPINK (Asia)
Harry Styles (UK)
Rosalía (Europe)
Taylor Swift (North America)
Tones and I (Australia)
Wizkid (Africa)

FAVORIETE SOCIAL MUZIEK STER
Bella Poarch
Dixie D’Amelio
JoJo Siwa
Oliver Tree
Stephen Sanchez
That Girl Lay Lay

FAVORIETE MANNELIJKE CREATOR
Austin Creed
MrBeast
Ninja
Ryan’s World
SeanDoesMagic
Unspeakable

FAVORIETE VROUWLIJKE CREATOR
Addison Rae
Charli D’Amelio
Dixie D’Amelio
Gracie’s Corner
Kids Diana Show
Miranda Sings

FAVORIETE SOCIAL MEDIA FAMILLIE
FGTeeV
Ninja Kidz TV
Ohana Adventure Family
The Bucket List Family
The Royalty Family
The Williams Family

FAVORIETE VROUWLIJKE SPORT STER
Candace Parker
Chloe Kim
Naomi Osaka
Serena Williams
Simone Biles
Venus Williams

FAVORIETE MANNELIJKE SPORT STER
LeBron James
Lionel Messi
Patrick Mahomes
Shaun White
Stephen Curry
Tom Brady

FAVORIETE CELEBRITY HUISDIER
Dexter Lipa Hadid
Dodger Evans
Gino Chopra Jonas
Olivia Benson Swift
Piggy Lou Bieber
Toulouse Grande

FAVORIETE BOEK
Cat Kid Comic Club Book Series
Diary of a Wimpy Kid Book Series
Five Nights at Freddy’s Book Series
Harry Potter Book Series
The Adventures of Captain Underpants Books Series
The Bad Guys Book Series

FAVORIETE VIDEO GAME
Adopt Me!
Brookhaven
Just Dance 2023
Mario + Rabbids Sparks of Hope
Minecraft
Pokémon Scarlet and Violet

De 'Nickelodeon Kids' Choice Awards' zie je woensdag 8 maart om 18.00 uur op Nickelodeon.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Klopjacht' (Play4)

Kan Chlo echt ontsnappen? De voortvluchtigen moeten in het centrum van Gent zijn voor de sleutel naar het volgende level. Maar de speurders weten het, en ze zullen er zijn.
br>'Klopjacht', om 20.00 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    09:00
    Herfstbeelden
  • 07:30
    Ketnet Junior
    12:30
    Herfstbeelden
  • 07:35
    Avonturen van kleine pingun, de
    07:40
    Shaun het schaap
  • 07:25
    Hallo K3
    07:50
    Wakandy
  • 07:20
    Verzamelkoorts!
    08:00
    Geen uitzending
  • 01:55
    Geen uitzending
    11:20
    The Big Bang Theory
  • 01:35
    Geen uitzending
    14:00
    The Graham Norton Show
  • 22:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:10
    De Chalet
  • 07:15
    Geen uitzending
    08:15
    Criminal Minds
  • 07:15
    The Blacklist
    10:05
    Inception
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:05
    Martha's Vineyard Mysteries
  • 07:35
    Ware Delicatessen
    08:00
    Over (h)eerlijke groenten
  • 06:00
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 06:00
    Nog Even Soezen
    08:00
    Goeiemorgen Weekend
  • 07:28
    Roger
    07:41
    Hallo Roger
  • 06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Nottingham Forest - Burnley
    08:55
    WK Rugby 2023
  • 06:45
    Death in Paradise
    09:30
    Inspector George Gently
  • 07:35
    Last Man Standing
    08:55
    American Pickers
  • 07:35
    Dragons' Den
  • 00:50
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 07:35
    De avonturen van Awena en Abduli
    07:40
    Biff and Chip