Docuserie 'Always Jane' in november op Amazon Prime Video

Vandaag kondigde Amazon Prime Video de vierdelige docuserie 'Always Jane' aan. De transgender tiener Jane Noury en haar familie worden gevolgd terwijl ze haar afstuderen nadert en zich voorbereidt om het nest te verlaten.
Deze intieme blik op de Nourys onthult een familie met onvoorwaardelijke liefde die zichtbaar wordt zodat Jane authentiek kan leven. Terwijl ze door uitdagende kwesties navigeren, is de humor en vriendelijkheid van de familie Noury altijd aanwezig en tonen ze de transformerende kracht van acceptatie, steun en liefde. Alle vier afleveringen van 'Always Jane' gaan op vrijdag 12 november in première op Prime Video.
Jane Noury woont met haar familie op het platteland van New Jersey en moet, zoals elke tiener, een evenwicht zien te vinden tussen vrienden, familie en school. Hoewel het huidige politieke en sociale klimaat misschien niet de makkelijkste tijd lijkt voor een transgender tiener om op te groeien, heb je haar familie, de Nourys, nog niet ontmoet. Zij vinden humor in het dagelijks leven, terwijl Jane haar zinnen zet op een leven buiten haar familie.
'Always Jane is een onthullende blik op de hartverwarmende reis van één familie, verankerd door Jane's ongelooflijke openhartigheid en humor over haar leven tot nu toe. We weten dat Jane's triomfantelijke verhaal en haar buitengewone familie zullen resoneren bij onze Prime Video-kijkers', aldus Vernon Sanders, Co-Head of Television, Amazon Studios.
Jane, die een carrière als model en actrice nastreeft en onlangs te zien was in 'Rihanna's Savage X Fenty Vol. 3' modeshow, studeert momenteel af als filmstudente aan de universiteit. De docuserie, met beelden die Jane zelf heeft vastgelegd, onthult Jane's passie en gave voor het vertellen van visuele verhalen.
'We hebben met 'Always Jane' de kans gekregen om mee te kijken bij de reis van één familie naar acceptatie. De Nourys zijn hilarisch, eerlijk en rauw in hun toewijding om lief te hebben en elkaar te steunen, wat er ook gebeurt. Het is een genot om er naar te kijken en het is ons een voorrecht om hun verhaal te delen', zegt regisseur Jonathan C. Hyde.
'Ik zie 'Always Jane' als een liefdesverhaal. Liefdesverhalen hebben altijd hoop, dromen en hartzeer, maar het beste van alles is een lang en gelukkig einde. Mijn familie heeft mijn zussen en mij altijd overladen met liefde en acceptatie, en dat heeft voor mijn overgang alle verschil van de wereld gemaakt. Mijn oprechte hoop is dat een familie die misschien worstelt met acceptatie geïnspireerd wordt om hun hart te openen en hun eigen verhaal van liefde te omarmen bij het zien van 'Always Jane'', zei Jane Noury.
'Always Jane' is een productie van Amazon Studios, Mutt Film, en Union Editorial. Jonathan C. Hyde regisseerde de serie en was samen met James Haygood en Michael Raimondi ook uitvoerend producent. Mutt Film's Beth George en Shannon Lords-Houghton en Jane Noury waren ook uitvoerend producent, terwijl Katherine LeBlond als producent fungeerde.
Docuserie 'Always Jane', gaat 12 november in première op Amazon Prime Video.
https://www.primevideo.com/
Meer artikels over Amazon Prime Video
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe documentaire 'The Cult of the Real Housewife' op TLC
- De WK-koorts begint bij Ziggo Sport
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Wie wordt de beste danser van de Lage Landen en wint 'So You Think You Can Dance'?
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Ontdek wat er in juni op STAR Channel te zien is
- Schatten, bevroren wegen en geheime levens: ontdek het in juni op The HISTORY Channel
- De Meilandjes herontdekken hun nieuwe Italiaans vakantiehuis: 'Het is wel oud hé!'
- 'Tot De Laatste Noot': over ouder wordende operazangeressen
- Veel actie maandag in een nieuwe aflevering van 'Blauw'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































