Bedrijf achter MTV komt met streamingdienst Paramount+

vrijdag 26 februari 2021

Vanaf 4 maart wordt de nieuwe streamingdienst Paramount+ gelanceerd. Dat is de opvolger van CBS All Access, tot nu enkel in de VS te gebruiken. Paramount+ is een dienst van ViacomCBS, het bedrijf boven onder meer de zenders MTV en Comedy Central.

Paramount+ belooft veel klassiekers, reboots en de gloednieuwe film 'Mission Impossible 7'. De ambities van de nieuwe dienst zijn overigens niet gering. Tegen 2024 willen ze 75 miljoen abonnees hebben.


Fans van klassiekers als 'Grease', 'The Godfather' en 'Fatal Attraction' kunnen alvast beginnen watertanden. Op Paramount+ zullen reboots van onder anderen deze klassiekers te zien zijn. Ook de sitcom 'Frasier' komt terug. Hoofdrolspeler Kelsey Grammer heeft zelfs al zijn medewerking toegezegd. Daarnaast worden ook enkele echte horrorklassiekers in een nieuw jasje gestoken.

Paramount+ belooft ook gloednieuwe content, vooral blockbusters dan. Zo pakt de dienst uit met 'Mission Impossible 7' en ook de nieuwste Bond-film 'No Time To Die' zal er aangeboden worden.

ViacomCBS heeft ook kinderzender Nickelodeon in de portefeuille. Dus voor de allerkleinsten zal ook het populaire figuurtje 'Dora' haar opwachting maken. Ook 'Fairly Odd Parents', 'SpongeBob' en andere kidsfavorieten worden beloofd.

Paramount+ wordt uitgerold vanaf 4 maart. Eerst in de VS, later in Scandinavië en Australië. Wanneer België en Nederland aan de beurt zijn, is nog niet bekend. Ook over de prijs bij ons, is nog geen uitsluitsel.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    01:25
    FBI
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    01:30
    Botched
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:27
    Red de meubelen
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    01:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:25
    EenVandaag
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd