Zwangerschap van Laura zet vriendengroep onder hoogspanning in laatste seizoen van 'Dertigers'

Na de straffe cliffhanger vorig seizoen is 'Dertigers' eindelijk terug met een derde en laatste seizoen. Toen Laura hoorde dat Jonas misschien wel onvruchtbaar was, sloegen alle stoppen door. Haar grote droom viel in duigen. Ze ging uithuilen in de armen van haar collega Klaas, met alle gevolgen van dien.
Want nu is Laura zwanger en doet ze Jonas geloven dat het zijn kind is. Komt ze ermee weg, of ontdekt Jonas alsnog de waarheid?
Ruben beleefde een aantal turbulente maanden, het kostte hem veel tijd en moeite om over Jonas te geraken. Met Sander lijkt hij nu opnieuw open te staan voor de liefde. Maar is dat wel zo, of steken oude gevoelens weer de kop op?
Sami en Lies hebben elkaar gevonden, maar door de zorgen voor Sami’s zieke oma staat hun seksleven op een laag pitje. Nele probeert het koppel te helpen, maar dat draait niet altijd zo positief uit als gehoopt.
Marvin en Nele gingen uit elkaar na zijn wilde nacht met Ada. Sindsdien leeft Nele op voet van oorlog met Ada. Die houdt zich dan ook niet meer in om vol voor Marvin te gaan. Maar of hij daar klaar voor is?
De vrienden
Laura (Emma Moortgat) beging de dag na haar trouw de fout van haar leven. Impulsief had ze seks met haar collega Klaas en dit op de dag dat ze het vruchtbaarst was. Ze heeft erg veel spijt van haar misstap, maar kan ze eerlijk zijn tegen Jonas (Gilles Van Hecke) en wat zijn de gevolgen voor hun prille huwelijk?
Nele (Sofie Joan Wouters) en Marvin (Malik Mohammed) leken een sterk koppel, tot Nele onverwacht zwanger werd. Zij wilde het kindje niet houden, Marvin twijfelde. Nele besliste om een abortus te laten uitvoeren en dat leek Marvin haar niet zomaar te vergeven. Hij verbrak de relatie en op een dronken avond stortte hij zich in de armen van Ada (Idalie Samad).
Voor Nele was Ada de echte reden van hun bruik en sindsdien wil ze Ada absoluut uit de groep krijgen. Ze geniet intussen volop van haar herwonnen vrijheid maar ergens blijft het toch knagen. Kan ze Ada ooit vergeven of mist ze Marvin en wil ze hem terug? Ook Marvin staat voor een belangrijke keuze. Ada voelt duidelijk veel voor hem, maar is hij klaar voor een nieuwe relatie? Een relatie die de vriendengroep erg verdeelt. Ada is steeds het buitenbeentje geweest in de groep, maar na haar onenightstand met Marvin voelt ze zich helemaal uitgesloten. Maar Ada laat zich niet doen, ze wil Marvin koste wat het kost voor zich winnen.
Sami (Issam Dakka) woont samen met Lies (Ellis Meeusen). Maar ze verdelen hun tijd tussen hun eigen appartement en het huis van de oma van Sami. Sinds haar Parkinson-diagnose heeft Sami het moeilijk om zijn oma alleen te laten. Dat is niet altijd even makkelijk voor Lies en vooral het seksleven van het koppel lijdt eronder. Lies zoekt raad bij Nele en die heeft uiteraard allerlei tips klaar. Maar of dat de situatie beter zal maken?
Ruben (Roman Van Houtven) heeft zich na al die jaren bevrijd van Jonas. Hij heeft nu bij Sander ook het geluk gevonden. Maar dat geluk is helaas van korte duur, want al snel komt hun relatie in woelig water terecht.
'Dertigers', vanaf 1 september van maandag tot en met donderdag rond 21.30 uur op VRT 1, en al volledig op VRT MAX. 'Dertigers' is op VRT MAX ook beschikbaar met audiodescriptie.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Kristel en Kamal helpen gezinnen hun financiële dromen waarmaken in 'Geld Gezocht'
- Is er leven na de kater? '9 Feestjes voor de Kater 2' nu volledig te bingen op VRT MAX
- 'Live Live Live': gloednieuw programma vol muzikale magie, passie en ontdekkingen
- Met deze bekende avonturiers trekt VRT 1 naar Mount Pisco in nieuw seizoen 'De Rugzak'
- Kijk een hele maand lang ongegeneerd kerstfilms op Play Kerst
- Nieuw seizoen 'Comedy Casino' én stand-up comedy vanaf deze week op VRT Canvas
- Deze 8 singles staan voor het eerst écht blind tegenover elkaar in seizoen 10 van 'Blind Getrouwd'
- Eerste beelden uit 'K3 Originals: Het Verhaal van Karen, Kristel en Kathleen' zorgen meteen voor kippenvel
- Dieter en reisgezellen trekken voor 'Down the Road' naar Australië
- Annemie Struyf kijkt achter de muren van het slotklooster in 'In Hemelsnaam'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.
'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.



































