VTMkerst boordevol warme televisieklassiekers

donderdag 23 november 2006

De dagen worden steeds korter, de temperaturen mogen nog wat dalen maar één ding is zeker: de feestdagen staan voor de deur. Kortom, de ideale situatie voor het nieuwe digitale kanaal VTMkerst. Het tijdelijke kanaal voor de klanten van Telenet Digital TV zit boordevol met onvervalste televisieklassiekers, familiefilms en de tv-première van 'De KaviJaks'.

V


TMkerst heeft sinds deze week zijn plaatsje gekregen bij Telenet Digital TV. Waar vroeger het infokanaal zat, geeft Erika Van Tielen alvast een voorsmaakje. Vooral de kinderen lworden extra in de watten gelegd. Van 7.00 uur tot 19.00 uur is er kindertelevisie met onder andere 'WaWa', 'Big & Betsy', 'Teletubbies Overal', 'Nijntje', 'De Kids Top 20', 'Schuif Af' en de Vlaamse serie 'Booh'. Voor de iets oudere kids is er de terugkeer van 'De Familie Backeljau', 'Full House' en 'The Nanny'.

Klokslag om 19.00 uur opent VTMkerst dagelijks de deuren van zijn thuisbioscoop. Een hele rij familiefilms staan op het programma: 'Crossroads', 'Fluke', 'The Sound of Music', 'Home Alone 3', 'Home Alone 4', 'Gone With the Wind', 'Holes, 'Miracle on 34th Street', 'Superman 3', 'Batman Forever', Mommy Market', 'Dungeons & Dragons', 'Robin Hood', 'My Stephmother is an alien', 'House Arrest', 'Jingle All the Way', 'Blizzard', 'Little Nicky', Austin Powers, man of Mystery', .... Na de film wordt het beste van 'Tien Om Te Zien- kerst' uitgezonden om vervolgens om dagelijks om 21.00 uur onder de titel 'Prestige' de grootste Vlaamse dramareeksen van VTM te programmeren.

Op werkdagen is dat de prestigieuze dramareeks 'Ons Geluk' naar de verhalen van Gerard Walschap. Het was in 1995 de eerste grote dramareeks voor VTM waardoor de zender de weg effende voor andere producties van hetzelfde genre en een hele nieuwe generatie acteurs introduceerde. De hoofdrollen zijn weggelegd voor Veerle Dobbelaere en Johan Heldenbergh.

Op zondag is het de beurt aan 'Veel Geluk Professor', de verfilming van het bekende boek van Aster Berkhof. De reeks volgt het leven vvan enkele rijke studenten en hun profs. Studeren is slechts bijzaak, het verhaal gaat over liefde en plezier. Robert de la Haye schittert als de professor en Katrien De Ruysscher als studente Ann. Andere belangrijke rollen zijn voorbehouden voor klinkende namen zoals Karel Deruwe, Katrien Devos, Chris Lomme en Werner De Smedt.

Zaterdagavond is er om 21.00 uur de televisiepremière van 'De Kavijaks' geregisseerd door Stijn Coninx, vrij naar het boek van Jozef Vantorre. Deze vijfdelige miniserie brengt het zeer aangrijpende verhaal van een arme visserfamilie tijdens en vlak na de Tweede Wereldoorlog. Het is een kroniek van vallen en opstaan, van samenspannen om te kunnen overleven tijdens het Duitse bezet. Jan Decleir schittert als de pater familias en wordt omgringd door Sien Eggers, Lucas Van den Eynde, Marie Vinck, Nand Buyl, Hilde Van Mieghem en vele anderen....

Als afsluiter van de avond is er de comeback van schoenverkoper All Bundy op het Vlaamse scherm. Iedere avond omstreeks 22.00 uur is het lachen geblazen met 'Married With Children'.


Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!

Heb jij onze nieuwste toepassingen al ontdekt? Zin in een screensaver of de handige TV-Visie Toolbar? Of wil je weten hoe je naar TV-Visie WAPt? Bekijk dan deze pagina !

DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Lost luggage
    23:33
    Keno
  • 22:55
    Steeltown Murders
    00:53
    Het weer
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:25
    So You Think You Can Dance
    00:20
    The Good Doctor
  • 22:40
    Die Hard 2
    00:45
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 22:05
    Wild Things: Foursome
    23:45
    The Big Bang Theory
  • 23:05
    10.0 Earthquake
    00:45
    Police Interceptors
  • 22:45
    ER
    00:20
    Suits
  • 23:15
    Pa heeft een lief
    23:45
    Wat nu weer?
  • 20:40
    The Dark Knight Rises
    23:35
    Vik & Gert
  • 23:10
    FBI: International
    00:10
    Fire Country
  • 23:05
    Noah
    01:40
    Blood & Treasure
  • 22:25
    48 Hours to Buy
    23:25
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 23:20
    Alaska Daily
    00:20
    The Rookie
  • 23:20
    Z-Weekoverzicht
    23:54
    Trends Talk
  • 23:16
    Roger
    23:55
    5-voor-12
  • 23:05
    Loïc zot van koken weekmenu
    00:05
    Chris Cooks Cymru
  • 22:45
    Murder in Provence
    00:25
    Harry Wild
  • 22:25
    Glory Road
    00:35
    NCIS: Los Angeles
  • 23:00
    NOS Journaal Laat
    23:25
    Een vergetelijk mooie reis
  • 23:05
    The Bay
    00:35
    De Nachtzoen
  • 22:10
    Podium ZWART: Frenna
    23:50
    First Dates