Verliefde Yarne dropt een bom in 'Boer zkt Vrouw' en maakt een riskante keuze

'Boer zkt Vrouw' eindigde dinsdag met een bommetje: Yarne (23) stuurde Dina Tersago een berichtje met de boodschap dat hij een drastisch plan heeft: hij is nu al zodanig zeker van zijn gevoelens dat hij voluit voor één iemand wil gaan.
Twee meisjes zullen dus compleet onverwacht hun koffers moeten pakken.
'Ik wil de knoop definitief doorhakken. Ik ben zeker van mijn stuk. Ik heb de hele nacht wakker gelegen en er blijft één meisje in mijn hoofd spoken', klinkt het bij Yarne, die wel wat bang is voor de reacties. Niet alleen van de twee andere dames, maar ook van het meisje dat zijn hart sneller doet slaan. Want zij is zich immers nog van geen kwaad bewust.
De vleesveeboer uit Oplinter neemt een serieus risico door zijn pijlen op één vrouw te richten, maar dat is de prijs die hij wil betalen voor de liefde. Dina Tersago polst eerst nog even of hij 100% zeker is, want daarna is er no way back.
Op het erf van melkveeboer Ruben (34) is Lisa onzeker over haar plek in de groep sinds Ruben een heel geslaagde wellness date beleefde met Laura. Ze hunkert dan ook opvallend meer naar Rubens aandacht. Een goede zet, of schrikt de spoedverpleegkundige haar boer daarmee af, net voor Dina komt aankloppen voor het eerste keuzemoment?
Bij Alberic (58) zijn de rollen voor één keer omgedraaid: vandaag zijn het Aicha en Nadine die beslissen wat er op de planning staat. En zij hebben een ontmoeting met hun achterban geregeld. Marie-Jeanne en Conny, de vriendinnen van Nadine, onderwerpen Alberic aan een heus kruisverhoor. Ze willen koste wat het kost te weten komen of hij Nadine wel naar waarde schat en de juiste man is voor haar. Hun alarmbellen gaan echter af, en dat zal Nadine geweten hebben.
Op de boerderij van Fauve (32) krijgt Yoshi het emotioneel heel zwaar, nu het keuzemoment nadert. Voor de sympathieke boerin wordt het een hartverscheurende keuze. En niet alleen voor Fauve, ook voor papa Pierre, die de mannen in zijn hart gesloten heeft. 'Het voelt alsof Yoshi, Tim, Pieter en Valentijn mijn 4 zonen zijn', snikt hij bij Dina.
Bij Eline (23) gaat het er gemoedelijker aan toe. Na haar fietsdate met Anthony, is het nu de beurt aan grapjas Andy. Dat ze goed overeenkomen is geen geheim, maar wat heeft Andy nog in petto om haar volledig voor zich te winnen?
'Boer zkt Vrouw', donderdag 30 januari om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wat als alles wat je dacht te weten over monsters niet waar blijkt te zijn?
- Deelnemende bands nieuw seizoen 'The Tribute - Battle of the Bands' bekend
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- BBC stopt in 2027 met lineaire uitzendingen van drie zenders
- El Clásico bij Ziggo Sport met commentaar van Wytse van der Goot én Rafael van der Vaart
- 'Promenade' presenteert: 'Promemedia'
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- 'Vroege Vogels' is aan de Overijsselse Vecht
- '3 op Reis' reist met de trein door Ijsland
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Willeke Alberti komt naar 'FM op 5'
- 'Sander tegen de Tijd' is terug: dit jaar samen tegen Sander!
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk'
Kijktip van de dag

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.
'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.




































