Van Laura Tesoro tot Kelly Pfaff: 'friends & family' dansen mee in 'Dancing with the Stars'

zaterdag 10 mei 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Ze zijn nog met zes, de dansduo's van 'Dancing with the Stars'. Op zondag 11 mei worden die duo's voor één keer trio's. In een speciale 'friends & family'-show nodigen de celebs hun dichtste vrienden en familieleden uit op de dansvloer.

Hannelore en Ward dansen allebei met hun broer, Elisabeth gooit de benen los met haar papa en Francisco rekent op vuurwerk met zijn BFF Laura Tesoro. Kelly Pfaff staat 6 jaar na haar zilveren medaille opnieuw in 'Dancing with the Stars' met dochter Shania en Karl danst voor de gelegenheid met zijn 5-jarige zoon in gedachten. 'Ik kies ervoor om mijn zoontje niet in beeld te brengen', vertelt hij daarover. 'Omdat ik het raar vind dat iedereen dan zou zien wat ik niet zie.'


Na de onverwachte exit van Miss Angel staan de zenuwen strak gespannen. Niets ontsnapt aan het arendsoog van juryleden Mar Ekkart, Juvat Westendorp en Felix Castillo. Zij krijgen bovendien voor de laatste keer hulp van ex-wereldkampioen Latijns-Amerikaanse dans en 'Strictly Come Dancing'-winnares Katya Jones. Welke dansers stoten door naar de top 5 van 'Dancing with the Stars'?

Met deze nieuwe dans hopen de duo’s te scoren in de negende show van 'Dancing with the Stars':

Elisabeth Lucie Baeten & Frank Zegels dansen samen met haar papa Philippe een salsa op NUEVAYoL van Bad Bunny

Francisco Desir Schuster & Laura Zegels dansen samen met zijn goede vriendin Laura Tesoro een samba op SloMo van Chanel

Hannelore Simoens & Michele Cantanna dansen samen met haar broer Gilles een foxtrot op The Pink Panther Theme van Henry Mancini

Karl Meesters & Margot Weeda dansen voor zijn zoontje een jive op Happy van Pharrell Williams

Shania Gooris & Jesse Wijnans dansen samen met haar mama Kelly Pfaff jazz op Black & Gold van Sam Sparro

Ward Lemmelijn & Yulia Düll Dursin dansen samen met zijn broer Lode een Weense wals op Iris van Goo Goo Dolls

'Dancing with the Stars', zondag 11 mei om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:50
    Samson en Marie
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    De kunstenaar
    13:50
    Uit de Schelp
  • 11:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 11:35
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:32
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht